Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2019

İade yapmıyorsunuz hocam. Bu kalitesiz diyip iade talep ediyorsunuz. Aliexpress bu konularda alıcıdan yana 
@yusuf hocam iade süreci nasıl işliyor fiili olarak ürün meblaları düşük olduğu için hiç tenezzül etmedim ama merak ettim. ali exp. üzerinde iade sürecini başlattıktan sonra satıcının adresi koli üzerinde yazılı şekilde gene PTT ye iade olarak mı veriliyor bilgi verebilir misiniz?

TRY 130.10 | MEWANT Black Artificial Leather Steering Wheel Cover for Volkswagen VW Golf 7 Mk7 New Polo Jetta Passat B8 Tiguan Sharan Touran
http://s.aliexpress.com/rUfq2IjQ benim de aldigim bu urunum geldi arkafaslar malzeme hissiyati guzel kendim takabilir miyim takan var midir 
@Umut Özdemir Umut bey size zahmet veriyorum ama aliexpresten falan birşey almadım işin yabancısıyım. linkteki kılıf f1 vitesli olan mı benim aracım mauel aynı markanın manuel olanına baktım bulamadım siz gördünüzmü aynı markanın. Alınca kaç günde geliyor gümrükte vergi ödeniyormu acaba.

@Cgt @Cgtne zahmeti hocam aslinda 10 gun gibi bir surede geliyor ben cin tatiline denk geldigim icin biraz uzadi normalde 22 euro ve altina vergi cikmiyordu ama malum bakanimiz  suan icin birsey diyemem satin alirken saticiya 'with shift paddles ' olarak not duserseniz ona uygun yolluyor isterseniz saticiya direksiyon fotonuzu da atabilirsiniz hizli cevape veriyor ben montajina basladim bittiginde buraya foto atacagim malzeme kalitesi beni üzmedi sizi de uzmez 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuf hocam iade süreci nasıl işliyor fiili olarak ürün meblaları düşük olduğu için hiç tenezzül etmedim ama merak ettim. ali exp. üzerinde iade sürecini başlattıktan sonra satıcının adresi koli üzerinde yazılı şekilde gene PTT ye iade olarak mı veriliyor bilgi verebilir misiniz?
Hocam iade yapmıyorsunuz ürünü. Ürünün kalitesiz ve açıklamada yazan gibi olmadığını belirtiyorsunuz dispute açıp. Aliexpress inceliyor durumu ve genellikle size para iadesi yapıyor.

Hocam iade yapmıyorsunuz ürünü. Ürünün kalitesiz ve açıklamada yazan gibi olmadığını belirtiyorsunuz dispute açıp. Aliexpress inceliyor durumu ve genellikle size para iadesi yapıyor.
Dispute açma sayfasına nasıl ulaşıyoruz,

Tartışma aç bölümü mü?

Dispute açma sayfasına nasıl ulaşıyoruz,

Tartışma aç bölümü mü?
Merhaba

Siparişlerim (My Orders) kısmında Product Action kısmının altında tüm siparişleriniz için verilen süre içinde Open Dispute açabilirsiniz. Bi kaç günde hallediyorlar.

2 defa kullandım şimdiye kadar sıkıntı olmadı ücreti iade ettiler hesabıma.

@AhmetCakmak @yusuf Aliexpressten carplay ekran geldi, radyo anten girişi kırık ama antenin girişini engellemez, metal ayaklardan biri eğik ama düzelir, fakat çercevenin gireceği yer hem eğik hem kırık gibi duruyor acaba böyle mi?

67D91D34-3BBE-4200-9B5A-20ACF37E9E13.jpeg

3622738B-AA12-459D-B9C4-8FFD851CDE29.jpeg

1FEDF4F8-A625-4924-83A5-E732FE5022D2.jpeg

AC68B8A1-B837-4923-A414-1DE69A48B5CA.jpeg

CED2258D-15F0-4F6F-8ADD-8B72F5A56520.jpeg

@AhmetCakmak @yusuf Aliexpressten carplay ekran geldi, radyo anten girişi kırık ama antenin girişini engellemez, metal ayaklardan biri eğik ama düzelir, fakat çercevenin gireceği yer hem eğik hem kırık gibi duruyor acaba böyle mi?

Ekli dosyayı görüntüle 19453

Ekli dosyayı görüntüle 19454

Ekli dosyayı görüntüle 19455

Ekli dosyayı görüntüle 19456

Ekli dosyayı görüntüle 19457
Evet hocam. Ürün bu şekilde geldiyse dispute açıp bir miktar iade isteyin. Bu arada satıcıyı da çok mağdur etmemeye özen gösteriniz 👍Son fotodaki kusuru japon ile vs çözmeye çalışın 👍

@Golftdi Bu anahtarlık konudaki ürün mü hocam? Konudaki biraz daha mat oluyordu sanki. Sizinki de güzel olmuş. Link atarsanız belki hoşuna gidenler olabilir.

Hayırlı olsun. Ben de bu setten almıştım ama benimki mat fırçalı metal rengindeydi gelen 2 parça da. Tuş takımından 2 tane de ben aldım bakalım. Direksiyon ve anahtar tuşunun kronik sorunu bu parlamalar :(

795846b8-f6ec-4b93-b268-2b25a75dded5.jpg

Alacak kişiler krom mu mat krom mu olduğuna dikkat ederek alsınlar artık hangisini tercih ederlerse :)

Arkadaşlar son zamanlarda ali exp.den sipariş verip ürünü ist gümrük gözüküp hala size teslim edilmeyenler var mı?

Bugün duyduğuma göre hepsi gümrük de bekletiliyor muş. Yeni düzenlenecek verginin yürürlüğe girmesi için. 

Arkadaşlar son zamanlarda ali exp.den sipariş verip ürünü ist gümrük gözüküp hala size teslim edilmeyenler var mı?

Bugün duyduğuma göre hepsi gümrük de bekletiliyor muş. Yeni düzenlenecek verginin yürürlüğe girmesi için. 
Öyle birşey yok hocam. 2 gün önce geldi kargom. 

Geri
Üst Alt