Comfortline yağmur far sensörü tercih

Golftdi

Katılımcı Üye

İsim
Bayrak
Arkadaşlar golf 7 comfortline aracım için aliexpresten yağmur ve far sensörü almaya niyetlendim, sizce sadece sensör ve anahtar yeterli mi araca, diğer parçalara ihtiyaç var mı, ilk fotodaki sadece sensör ve anahtar fiyat 300 civarı, ikinci fotoda kapaklar ve ayna da var fiyat 700 küsür. Ayna almayabilirim çokta istemiyorum. 

77ACFB9A-7241-4CDD-BCF1-D786C0E37854.jpeg

F2850C0D-50E2-4981-AC18-E611AEC279CB.jpeg

Bence o karartmalı dikiz aynası diğerlerinden daha işlevsel ve gerekli bir donanım. Ben olsam set olarak alırdım. Aynayı takıp geceleri yolaçıkınca dediğimi daha iyi anlayacaksınız.

@Golftdi aynayı bir arkadaştan da alabilirim, şimdi bana sadece sensör ve anahtar yeterli mi montaj için, comfortline araca kapak kablo vs gerekmiyormus sanırım sadece sensör ve anahtar yeterliymiş?

@Golftdi anahtar sensör kablo tesisatı yeterli. Ama montaj sonrası vcds ile kodlama yapılması gerekiyor far anahtarı için

@karakuyu32 hocam kapı altı ışıkları içinde bundan aldım 4 tane, iyimidir

740FE94A-3AB4-44B1-9D5A-161443A8CE7F.jpeg

@Golftdi Hocam link atarsanız daha iyi olur.

@karakuyu32 Hocamın dediği gibi karartmalı dikiz aynı gerçekten gece sürüşünde insanın yol hakimiyetini kolaylaştırıyor. Set olarak almakta fayda var.

Araca film yaptırınca aynaya gerek kalmıyor. Bence Üsttekini alıp kalan paraya film yapılır.

@AhmetCakmak neyin linkini hocam ? Sensörün mü, kapı ışıklarının mı

@Golftdi hocam ben kapı altı yapmadım onun için birşey diyemeyeceğim kapılar sökülüyor trim sesi olur diye

Geri
Üst Alt