90 bin tl bütçe ile kararsızım yardım!

@Emre19030 Çankırı da yaşamış biri olarak, VW yi tavsiye etmem. Önce Renault bak, zira yetkili servisi var o şehirde.

@Emre19030 Çankırı da yaşamış biri olarak, VW yi tavsiye etmem. Önce Renault bak, zira yetkili servisi var o şehirde.
1.5 saatlik yola değer bence reno yerine vw tercih etmek.

Ha bir de şu var golftutkusu adlı bir sitede vw yerine seat skoda vs tavsiyesi görmüştüm ama reno tavsiyesi ilk defa görüyorum.

Evet yetkili servis yok ama abim ve babamda vw kullanıcısı pursaklardaki servis yakın bence vw için helede golfse değer teşekkür ederim ama öneriniz için

@typhoons  peki manuel ve tsi motorlu bi araç önerisinde bulunabilirmisi niz kaç motor ve paket tavsiyesi

@Emre19030 1.4 tsi comfortline öneririm yine aynı özelliklerde.

Bugun bir ilan dikkatimi çekti 2014 golf 7 TDI araç opsiyonsuz ve boş 52000 km de 107 bin TL cik yazmış. Herhalde çıldırmış 😁

1.2 tsi comfortline verelim :) Cam tavan madrid jant anahtarsiz giris calistirma hiz sabitleme vs dolu bir arac. Cebinizede biraz birikim kalsin :)

Arkadaşlar şu araba çok hoşuma gitti ama bulunduğum ile uygun değil spor yaylar varmış bu arabyı nasıl kaldırırım masraflı olurmu nedersiniz 

58392664-C6C9-4974-869E-DE33454D9B41.png

Bu arabayla uğraşılmaz başka araç bakın., yay, tampon,marşpiyel, jant değişmediği sürece., O aracı o şehirde kullanamazsınız.,

Spor araç alamayan insanların kendini tatmin etme duygusu adına yaptıkları apaçi tayfasından araba alınmaz., 90bin fiyat bandında sağı-solu kurcalanmamış güzel orjinal araçlar var., siz en olmadık araca bakmışsınız., Comfortline araca ne yaparsanız yapın GTI olmaz., Highline araca ne yaparsanız yine bir Golf R olmayacaktır., Aracın tüm orjinalliğini bozup yan sanayi parçalar ile orjinalliğini bozan adam, yürüyene ve motora neler yapar tahmin etmek zor olmasa gerek.

@forzaGilles haklısın üstad arabayı ilk gördüğümde çok hoşuma gitti ama yarım saat düşününce apaçi olmadığımı farkettim ve kendime yakıştıramadım 😀 çok kararsız kaldım ya kafam iyice karıştı

@forzaGilles haklısın üstad arabayı ilk gördüğümde çok hoşuma gitti ama yarım saat düşününce apaçi olmadığımı farkettim ve kendime yakıştıramadım 😀 çok kararsız kaldım ya kafam iyice karıştı
Kafanızın karışması için bir sebeb pek yok göremiyorum., 90bin lira gibi bir alım gücünüz var ve bu rakam da zaten Mk7 Golf almak için yeterli bir rakam., Hem 0 km hem de 2. el piyasası çok durgun ve bu sizin için ciddi avantaj sağlıyor.,

Comfortline alacaksanız (2013-2016 model arası 1.2 TSI motor) veya 2017 model ve üstü 1.0 TSI motorlara bakabilirsiniz

Highline için 1.4 TSI motorlara bakın., işin içine renk seçimi vs. ile uğraşmayın sonuçta sıfır araç almıyorsunuz., temiz ve orjinal bir araç bulun gerisi önemli değil

@forzaGilles hocam çok soru soruyorum ama 2017 golf 1.4 tsi comfortline 34.200 km hata hasar kaydı değişen boya yok dod satıyo önerirmisiniz

Geri
Üst Alt