90 bin tl bütçe ile kararsızım yardım!

Emre19030

Üye
İsim
Emre
Üst limitim 90 bin tl golf 7 almak istiyorum ama çok karasız kaldım lütfen motor ve donanım konusunda  yardım edin daha önce golf 6 1.4 tsi trendline aracım vardı. Aldığım arabanın düşük km  boyasız orjinal ve manuel olmasını istiyorum açıkcası tdi baktım ama 5 vites olması beni hem şaşırttı hemde üzdü şimdiden teşekkür ederim 😊 

90 bin liraya alınabilecek en iyi motor-donanım bence 1.4 tsi Highline’dır. Özellikle 90-95 civarına sunroof’lu bulmak mümkün. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst limitim 90 bin tl golf 7 almak istiyorum ama çok karasız kaldım lütfen motor ve donanım konusunda  yardım edin daha önce golf 6 1.4 tsi trendline aracım vardı. Aldığım arabanın düşük km  boyasız orjinal ve manuel olmasını istiyorum açıkcası tdi baktım ama 5 vites olması beni hem şaşırttı hemde üzdü şimdiden teşekkür ederim 😊 
Manuel TDI 'ların 5 vites olmasına çok kafanızı takmayınız., zamanında ben de alırken 5 vites olması kafamı kurcalamıştı ancak 5.ci vites oranı oldukça uzun ve sıkıntı çıkarmıyor.,

Highline zaten ihtiyaçlarınızın tamamını karşılar., Comfortline için sürüş-konfor paketi ve ışık görüş paketli araçlara bakın., Midline Plus 'ın donanım olarak çok fazla eksikleri var., Comfortline veya Highline bakmanızı öneririm., Motor konusunda tercih size kalmış yaptığınız yıllık km 'ye göre tercih yapınız., Golf 'te 1.2 veya 1.4TSI veya 1.6 TDI hiç biri sizi üzmeyecektir

Tdi motorda : Manuel vites comfortline-midline ve highlinede 5 ileridir.Yani highline manuel 6 ileri degil hepsi 5 ileri manuel.

*6 ileri manuel mk7 kasa golfte sadece “Bluemotion” donanimda gelmistir oda cok az , yakit tuketim odakli bir donanimdir.(bluemotion comfortline-bluemotion highline ...vs degil donanimin adi direkt bluemotion)

*5. Vitesin dis orani cogu markalarin 6. Vitesinden uzundur.Orjinal binilecekse yada yazilim bile olsa 5 vites gayet yeterli.5 vites 2000 devirde 110 km/h hiz yapar.Dsg 7. Viteste yaklasik 115yapar.(bazi dsgler 110).Kisaca standart bir kullanici icin gayet yeterli caninizi sıkmasın.

2015 1.4 tsi manuel highline cam tavanlı ve durbanlı aracıma 100.000 TL istiyordum satmaktan vazgeçtim orası ayrı mesele, sadece fikir oluştursun diye söyledim, bu fiyat aralığında tavsiye edebileceğim bir motor-şanzıman-donanım seçeneğidir.

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederm vitese çok takılmamak lazım anladım genelde az kilometre yapan biriyim 

2015 1.4 tsı 125 bg comfortline tungsten gri 43.000 km  hatasız orjinal olarak 86.000 ₺ aldım.Aldıgım fiyat yüksekmi yoksa degerimi ?

Bi arkim 1.0 dsg 2016 beyaz sunroof 90 bine satti. 26.000 km de.

Leona vakmıyorum açıkcası golf istiyorum. Iğur037 benim baktığım kadarıyla piyasaya uygun almışınız bence değer 1.0 tsi araçların 3 silindir olması beni caydırdı o model konusundan

2017 de 1.0 lar makyajli kasayla birlikte geldi. 2016 model 1.0 olduguna emin misiniz?
Yanlis olmus;

Comfortline 1.2 manuel + sunroof + bluetooth  led stop 9.900 km 2016 modelmis :) 90 bin e satmis

90 bin civarı alabileceğiniz temiz km 100 bin altı DSG 2014 comfortline 1.6 TDI bulabilirsiniz. Donanımı seçili özellikle sürüş konfor paketi olan golf arayın hız sabitleyici ön arka park pilot işinizi kolaylaştıracaktır. Jant opsiyonları bulabilirseniz 17 jantli golfte bulabilirseniz tadından yenmez.

Geri
Üst Alt