yay alıcam 1.6 tdı dsg için öneriler

durant

Yeni Üye
İsim
duran
1.6tdı dsg golfüm var yay arıyorum mebua deniyor ama vogtlandt marka daha çok tutunuyor konforu bozmayacak şekilde satan varsa sıfır veya az kullanılmış yardımcı olabilir mi

Hocam merhaba yay buldunuz mu ? bende de 1.6 tdi var ben de yay düşünüyorum. Fazla bilgim yok eicbach nasıl sence nette vogland bulamadım bi de kaç mm alınmalı amortiser değişmeyecek sadece yayı değiştircem. 

bulamadım aslında şöyle durum var golflerin orjinal meba marka adıyla spor yayı var ama ben ikinci el düşünüyorum bulamassam eicbach almayı düşünoyorum forumlarda vogtlandan pek iyi bahsedilmiyor konfor bakımından yaşadım şehir olarak adananın yolları pek iyi değil çokta düşürmek istemiyorum aracımı

1 seneyi aşkındır Tdi da Vogtland kullanıyorum, konfor konusunda da bilinmeyen markalar haricinde arada büyük farklar yok. Ki bu yaylar yumuşak olarak bilinir. Araçta aile dışında (bebek ve anne) kimse rahatsızlık hissetmez. @Ender hocam da eski bir kullanıcı olarak fikirlerini sunacaktır.

Ben istemeye istemeye yukarıdaki sebepten çıkaracağım sanırım :), ileri de tekrar takmak üzere.Ekli dosyayı görüntüle 15452

Ekli dosyayı görüntüle 14177Ekli dosyayı görüntüle 17471

bizim yollarımız çok iyi değil ya o yüzdende vogtland sorunlu biraz pekde düşürmek istemiyorum orjinal spor yayların uygun olacağını düşünüyorum tecrübelerinizden yararlarnabilirimm 

@aaron maşallah çok güzel gözüküyor yaylar 3.5 mm değil mi hocam 5 mm çok mu düşürür 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@aaron 

Değerli Hocam; 3.5 vogland yayları Golf 7 dizel dsg highline aracımda 2 yıldır sorunsuz bir şekilde kullandım. ne sekme ne atlama nede ciddi derece de bir konfor kaybı yaşamadım. Forumda da konusunu açmıştım yanılmıyorsam.

Söyleyeceklerim yine aynı olacaktır Tatlı bir Düşüklük ile minimum konfor kaybı isteyen dizel araçlarımız için Vogland yay öneririm.

Lakin aracınız benzinlimotorlara sahip ise Eibach marka yaylar daha kullanışlı olacaktır.

3.5 vogland ve golf 7 dizel dsg araç uyumu.

20170623_183800.jpg

20170503_161258.jpg

Eibach ve vogland hangisi duserse alicam dedim. Eibach kismet oldu . Yol tutus baya baya iyilesti ancak konfor yuzde 40 dustu diyebilirim. Fotograf 3.5 cm prokit mevcut ancak arkadaşların araçlari vogland da daha cok basılmıs gibi

20181207_140117.jpg

aracımın üzerinde dover jantlar var vogtlanda güzel duracağını düşünüyorum dijon bakıyorum kafama yatan bulursam alıacam yoksa dover jantlarımı siyaha boyatıcam vogtland arayışına başlıyayım yavaştan 

Geri
Üst Alt