1.4 TSİ 125 PS Highline DSG

erhan126 dedi:
Sipariş iptal edilmiş 1000 TL kapora geri alınmıştır.
hocam bi anımı paylaşayım;

üniversite yıllarımda çok sevdiğim, durumu çok iyi olmayan bi arkadaşım para biriktirdi aylarca. araştırdı etti bi laptop almaya karar verdi. o kadar mutluydu ve heyecanlıydı ki. cuma günü aslında alacaktı ama pazartesiye kalsın dedi. onunla haftasonu gidip güzelce bi mouse ve laptop çantası aldık. pazartesi günü gelip çattığında almak istediği laptop 150 TL kadar pahalandığı için alamadı. o mouse ve laptop çantasıyla o kadar mahsundu ki. biz de 3-5 arkadaş para topladık ama kabul etmedi gururundan. 4-5 ay sonra alabildi.

onca detailing malzemesinin fotoğrafını görüp siparişi iptal ettiğinizi duyunca tam olarak bunları hatırladım ve paylaşmak istedim sadece  ;)

hakkınızda hayırlısı olsun

:) :) Örnek çok güzel olmuş.İnşallah ben de 4 ay sonra alırım  :) Herşeyde bir hayır vardır. Ben şu an işle ilgili bir kaç yatırım yapıyorum o yüzden kredi işine giremediğim için vazgeçtim en çok da,yoksa 2-3 e bakmaz alırdım çünkü çok istiyordum.Bir de gelecek sene evlenebilirim bu şartlarda bu belirsizlikte almaya korktum.Biraz daha para biriktirim alırım illa golf olacak diye de bişey yok ama golf'e o kadar odaklanmıştım ki şimdi alternatif ne alabilirim hiç bilmiyorum.FR düşünüyorum ama o da hiç içime sinmiyor.Bir çılgınlık yapıp eski gözdem İbiza Cupra alabilirim,bu sene makyajlanıyor fiyatı da uygun.Bilmiyorum herşeyin hayırlısı en büyük derdimiz araba olsun.

@erhan126

her noktası oturmadı tabi hikayenin de çok benzettim ama :)

siz o kadar mahsun olmayın hocam. cupra-gti benim de içimde kalan arabalardan ama kullanım alanı kısıtlı. günlük kullanımda falan sıkıntı yaşarsınız. arada polo bluegt'ye gözüm kayıyo ama belki öyle bişey düşünebilirsiniz.

evlenecekseniz yine de golf alın bence.  :'(

İçime sinen güzel bir 0 araç olmadıktan sonra çok da aramam,beklerim.Ama şu an için 2. el bir araba düşünüyorum ne alsam karar veremiyorum 116d aklıma yatıyor ama o da yine 65-75 arası.Asıl olay şimdiki arabamdan memnun olmakla birlikte çok sıkıldım,hiç olmadı daha kötüsünü alırım ama bu arabayı değişirim  :) Araba alırken ilk kriterim ses yalıtımı,golf 6 mı alsam diye de düşünüyorum bu yüzden,ses yalıtımına çok iyi diyorlar.

erhan126 dedi:
İçime sinen güzel bir 0 araç olmadıktan sonra çok da aramam,beklerim.Ama şu an için 2. el bir araba düşünüyorum ne alsam karar veremiyorum 116d aklıma yatıyor ama o da yine 65-75 arası.Asıl olay şimdiki arabamdan memnun olmakla birlikte çok sıkıldım,hiç olmadı daha kötüsünü alırım ama bu arabayı değişirim  :) Araba alırken ilk kriterim ses yalıtımı,golf 6 mı alsam diye de düşünüyorum bu yüzden,ses yalıtımına çok iyi diyorlar.
çok yakın bir arkadaşım golf 6 tsi dsg kullanıcısı. benim golf yoluna sokan etkenlerden biridir golf 6. 116d'ye göre daha mutlu olursunuz bence. 116i'yi test etmiştim. premium c sınıfında yer alsa da bişeyler eksikti arabada. ısınamamıştım.

116d güzel araba bende sürdüm.Bir iki küçük problemi var ama çok önemli.Sizin eksik gördüğünüz donanımdır çünkü bmw'lerin çoğu boş oluyor oyuncak yok hiç birinde  8D Biraz daha uygun fiyata opel astra'nın şimdiki kasası da olabilir aslında,sonuçta geçici olacağı için pahalı bişey almaya gerek yok diye düşünüyorum.Düşünüyorum,düşünüyorum başka bişey de yapamıyorum:) Olmadı kardeşimle ya da babamla arabaları değişecem bir farklılık olur biraz sakinleşirim:)

Geri
Üst Alt