Uygun fiyatlı park sensörü

Golftdi

Katılımcı Üye

İsim
Bayrak
Arkadaşlar aliexpresten bu park sensörünü almayı düşünüyorum, yorumlara baktım alanların  yüzde 90 memnun, görünüm orjinal ile aynı, orjinal 1200 tl, bu ürün sadece 100 tl. Aradaki diğer fark ekranda görüntü olmaması sadece sesli. Ama rakam çok farklı. Sipariş vermeden önce fikirlerinizi alabilir miyim.

4105D782-86C1-48E9-B1F0-22458203836A.jpeg

1128D97C-E2BB-4C06-95E0-FD8CAD7D2C03.jpeg

Ops sistemi ekranda görüntü veriyor 6.5 ve uzeri ekranlarda direksiyon açısını gösteriyor, geri viteste müziği kısıyor vs ayrıca destekleyen ekranlarda kamera özelliğini aktif ediyor, bununla beraber istege bağlı modul değişimi ve 4 sensör daha eklemeyle otomatik park etmeyi sağlıyor , x marka telefon ile x markanin replikasi sadece distan benzerlik sağlar iş kullanima gelince farklar ortaya çıkar karar sizin 

@forjust1day kamera özelliği ekranla alakalı değil mi? direksiyon açısını da geri görüş kamerası göstermiyor muydu?

Hocam selamlar ben bu ürünün bir farklısını kullanıyorum aracımda yaklaşık 9 aydır. Tabiki orjinali gibi değil ama gayet düzgün çalışıyor fiyatını kat kat çıkarıyor. 

Benim aldığımda sizinkinden farklı olarak kamera desteği var. Ekranda geri kamera görüntüsü üzerine mesafe bilgisini yazıyor ve sağ-sol belirten çizgiler var. Ufak tek bir problem var o da sensörler 1mm belki daha az tampon yüzeyinden içeride kalıyor. Bence sorun bile edilecek düzeyde değil. 

Ben alırken benim aldığım ürün GreenYi mağazasında da vardı ancak bayağı yüksek kargo ücerti de vardı. 

Ben şu aşağıdaki link den aldım.

https://tr.aliexpress.com/item/Car-Video-Parking-Sensor-Reverse-Backup-Radar-Assistance-Original-16mm-Flat-Sensors-According-To-The-Distance/32789907529.html

Eğer tampona göre kendiniz hizalayarak takmak tam düzgün olsun isterseniz de şu ürün var

https://tr.aliexpress.com/item/4-adet-grup-Orijinal-Otomatik-Park-Sens-rleri-16mm-Ayarlanabilir-D-z-Radar-Sens-r-Araba/32855468123.html

@Erkin Yücel hocam bana tampon da sensör fotosunu gönderebilir misiniz, bir de ekranında bahsettiğin özelliğin görünütüsünü gönderebilir misiniz

Geri
Üst Alt