Waxpro ürün deneyimlerim (Jant temizleyici, Motor temizleyici, APC, İç trim koruma)

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Merhaba dostlar,

@AdanaDetailing Mahmut hocamızın yeni markası olan Waxpro ürünlerini sipariş etmiştim ve geçenlerde sipariş elime ulaştı. Golf aracımda jant temizleyici ve APC'yi biraz uygulama şansım oldu. Jant temizleyici, motor temizleyici, APC ve iç trim koruyucu ürünlerini aldım ben. 

Özellikle kış ve yağışlı zamanlarda kapı döşemeleri kumaş olduğu için hemen kirleniyor. APC'yi kapıda ve jant temizleyiciyi de jantta uyguladım. Fiyat /performans ürünü olarak oldukça tatminkar. Yakında bir de demir tozu temizleyici ve hızlı cilayı alacağım denemek için. Çok fazla, aracım parlasın gıcır gıcır olsun diyenlerden değilim ama kirli kısmı kalmamasına özen gösteriyorum. Diğer profesyonel ürünler tabiki bu ürünlere göre daha iyi fakat onlara fazlaca para vermek içimden gelmiyor. Profesyonel uygulama yaptıracağım zaman da zaten bu işi yapan yerlere gidiyorum. 

Jant temizleyiciyi uyguladıktan sonra 3 gün geçmesine rağmen halen daha jantı canlı gösterirken kir de tutmadı fazla.

Ürünler: https://www.detailingdeposu.com/wax-pro

ccc.jpg

b.jpg

a.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kardeşim paylaşım için teşekkürler . 

Arkadaşlar ürünleri yaklaşık 3 aydır satıyorum bugüne kadar olumsuz bir geri dönüş bir tek cam temizleyicide oldu kimisi iyi olmadığını söyledi onun dışında hepsi başarılı . 

Favori ürünler ise

İç trim koruyucu

Jant temizleyici

hızlı cila

Deri Temizleyici 

Bazı ürünlerin 1 lt konsantreside çıkacak o zaman çok daha uyguna gelecek. Bu muhtemelen askere gidip geldikten sonra olur oda Mart sonu Nisan başı gibi olur .

Ürünler hakkında merak ettiklerinizi bu konu üzerinden sorabilirsiniz .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kardeşim paylaşım için teşekkürler . 

Arkadaşlar ürünleri yaklaşık 3 aydır satıyorum bugüne kadar olumsuz bir geri dönüş bir tek cam temizleyicide oldu kimisi iyi olmadığını söyledi onun dışında hepsi başarılı . 

Favori ürünler ise

İç trim koruyucu

Jant temizleyici

hızlı cila

Deri Temizleyici 

Bazı ürünlerin 1 lt konsantreside çıkacak o zaman çok daha uyguna gelecek. Bu muhtemelen askere gidip geldikten sonra olur oda Mart sonu Nisan başı gibi olur .

Ürünler hakkında merak ettiklerinizi bu konu üzerinden sorabilirsiniz .
Konsantre olanları da sabırsızlıkla bekliyoruz :) en kısa zamanda set alıp denemek isterim :) baya merak ettim geri dönüşler sonrası valet pro, Koch ve auto finesse nin ürünlerini ezebilecek mi bakalım :)

Konsantre olanları da sabırsızlıkla bekliyoruz :) en kısa zamanda set alıp denemek isterim :) baya merak ettim geri dönüşler sonrası valet pro, Koch ve auto finesse nin ürünlerini ezebilecek mi bakalım :) 
Mustafa bey teşekkürler . Bazı ürünler için rahat rahat en az onlar kadar iyi olduğunu söyleyebilirim . Özellikle jant temizleyici hem temizlik anlamında hem daha sonra balata tozunun daha geç yapışması konusunda çok iddialı . Önümde 21 gün kadar askerlik var ne kadar askerlik denir bilmiyorum o bir geçsin konsantre ürünlerde satışta olacak . 

Bej koltuk için koltuk üzerinde damar damar su lekeleri var bunlar için ne tavsiye edersiniz ve nasıl uygulayacağız.

@Zaytung Onu konuştuk ama fiyatları uygun tuttuğu için şuanlık özel bir indirim olamayacağını söyledi Mahmut hocam. 

@AdanaDetailing Yanlız mahmut hocamdan forum  üyelerine özel indirim istiyoruz 🤗
Hocam şöyle yapalım 20 Ocak öncesinde 3 adet ve üzeri alımlarda bir kampanya vardı o iptal oldu . Sizlere 3 adet ve üzeri alımda wax pro quick detailer hediyem olsun . Satışım 1 Şubata kadar devam edecek 1 Şubat - 10 Mart tarihleri arasında satış ve uygulama yapmıcam . 10 Mart sonrası foruma özel birşeyler yine yaparız .

@Zaytung Onu konuştuk ama fiyatları uygun tuttuğu için şuanlık özel bir indirim olamayacağını söyledi Mahmut hocam. 
Hocam aynen maalesef fiyatlar zaten olabilecek en uygun seviyede . 10 Mart sonrası yine konuşuruz birşeyler yapmaya çalışırım .

Bej koltuk için koltuk üzerinde damar damar su lekeleri var bunlar için ne tavsiye edersiniz ve nasıl uygulayacağız.
Hocam vakum yapılmayacaksa en uygunu auto glym foam köpük genel temizleyici .

@AdanaDetailing

Hocam merhaba. İlk olarak hayırlısıyla inşallah gidip gelirsiniz.

Sizin tavsiyenizle hafif çizikleri gidermek için auto finesse triple ve auto finesse dual foam almıştım, çok memnun kalmıştım.

Şimdide parlaklık, su iticiliği olan ürünlere bakıyorum Auto Finesse Ultra Paint Glaze ve sonrasında Auto Finesse Radiance Carnauba Creme Cila uygulamayı düşünüyorum. Tabi yine kendim elle uygulama yapacağım. Bu ürünleri tavsiye edermisiniz yada sizin önereceğiniz başka ürünler varmıdır? Mesela Wax pro da ikamesi olan ürün varmı? Bu ürünleri uygulamadan önce herhangi bir uygulama yapmamı önerirmisiniz?

@AdanaDetailing

Sizin tavsiyenizle hafif çizikleri gidermek için auto finesse triple ve auto finesse dual foam almıştım, çok memnun kalmıştım.

Şimdide parlaklık, su iticiliği olan ürünlere bakıyorum Auto Finesse Ultra Paint Glaze ve sonrasında Auto Finesse Radiance Carnauba Creme Cila uygulamayı düşünüyorum. Tabi yine kendim elle uygulama yapacağım. Bu ürünleri tavsiye edermisiniz yada sizin önereceğiniz başka ürünler varmıdır? Mesela Wax pro da ikamesi olan ürün varmı? Bu ürünleri uygulamadan önce herhangi bir uygulama yapmamı önerirmisiniz?
Teşekkürler hocam . Hocam soft 99 fusso öneririm su iticilik için aynı zamanda iyide bir koruma sağlar . Wax pro da şimdilik muadil bir ürün yok .  Öncesinde demir tozu temizliği ve aracı 1/1 sulandırılmış ipa ile silmeniz iyi olur .  Kil eğer araçta çok partikül yok ise yapmayın çünkü maalesef kil boyayı temizlerken aynı zamanda aracı çizmekte polisaj yapmayacağınız için çok elzem değilse kil yapmayın .

İlginize tşk ediyorum bende başlangıc siparişlerimi veriyorum ozaman ama yüklü alım martta

@AdanaDetailing

Aracınzın rengine göre Soft99 fusso veya Soft99 kiwami tercih edebilirsiniz güzel parlaklık, koruma ve su iticilik sağlarsınız., Tabii bütçenizle doğru orantılı olarak daha kaliteli wax larda mevcuttur., Uygulama öncesi Mahmut hocamın dediği gibi yüzeyde demirtozu temizliği ve sonrasında 1:1 oranında sulandırılmış İPA ile temizlik yaparsanız kullanacağınız ürün daha başarılı olacaktır..

Aracınzın rengine göre Soft99 fusso veya Soft99 kiwami tercih edebilirsiniz güzel parlaklık, koruma ve su iticilik sağlarsınız., Tabii bütçenizle doğru orantılı olarak daha kaliteli wax larda mevcuttur., Uygulama öncesi Mahmut hocamın dediği gibi yüzeyde demirtozu temizliği ve sonrasında 1:1 oranında sulandırılmış İPA ile temizlik yaparsanız kullanacağınız ürün daha başarılı olacaktır..
Saf beyaz için hangi soft99 uygundur.

Yine beyaz renk için daha kaliteli waxlar hangileridir.

Geri
Üst Alt