Jump to content

Recommended Posts

5 dakika önce, Kemalkapaklı yazdı:

@yusuf Kardeşim sıfır ps4 lastikle 40 kmdeki sebring jantları sen olsan kaça verirdin bu soruyu kendince bi degerşendir ?

Lastikleri ayrı jantları ayrı satman gerekir hocam bu fiyatlara biraz zor alıcı bulur. Beklenti olarak haklısınız lakin dediğim gibi çoğu insan 8 bin verene kadar R line araç bakar. 

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamam jant orijinal olsun diye fazla para verilir de o kadar değil. Geçenlerde ufak tefek taş izleri hariç sıfır ayarında Hita16" jantları 2350 'den lastikçiden aldım. Emsalleri 1800 civarlarına satılırken az bulunduğu ve yakın bir ilde bulunduğu için bu fiyatları verdim. Orijinal'ci biri olarak ben 8bin TL ye o jantları almam. Durbanlarımı boyatır boyatır kullanırım :)

DCC hakkında bir bilgi vereyim, bu meret sportta 18" comfortta 16" hissiyatı vermiyor. Hiç umutlanmayın. Yüksek hızlarda ve yolun aracı yukarı aşağı hafif yaylandırdığı zamanlarda işe yarıyor. Süspansiyonları sertleştirerek aracın yaylanmasını  önlüyor. Düşük hızlarda ise comfort-sport ayrımını anca laka larda görürsünüz.

Çok önemli mi ? aracımın sport yay ile sürekli o sertlikte gitmesini istemem ben. O yüzden aldığıma pişman değilim.

forzaGilles ve Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...