Sebring 18 jant fiyatı ?

İsim
Kemal kapaklı
Selam arkadaşlar 2017 model golf rline aracım var 18 sebring jantlar var konfor acısından pek memnun değilim sıfır lastik aldım mıchelın pilot sports 4 dcc olmasına rağmen yinede konforlu degil aracım 17 janta düşmek istiyorum ne kadara vermem gerekir 18 sebring 200 km yapmış mıchelın pilot sports 4 lastiklerle 

@Kemalkapaklı

Hocam merhaba. Durbandan sıkılanlar sebring e geçebilir. 17" olsa ciddi alıcı olurdum. Kışlık madrid lerin yerine 😊.. Bence 5.250-5.750 bandında alıcı bulacaktır. Bahar olsa daha hızlı giderdi. Hayırlı satışlar..

@KaiZeN hocam servise sordum tanesi 4500 tl 18 sebring jantın şaşırdım kaldım 18 bin 4 jant kararsız kaldım napsam !!!

Selam arkadaşlar 2017 model golf rline aracım var 18 sebring jantlar var konfor acısından pek memnun değilim sıfır lastik aldım mıchelın pilot sports 4 dcc olmasına rağmen yinede konforlu degil aracım 17 janta düşmek istiyorum ne kadara vermem gerekir 18 sebring 200 km yapmış mıchelın pilot sports 4 lastiklerle 
Aracınızda DCC olduğunu okuyunca aklıma iilk önce bu konu geldi okumanızı öneririm., zamanında pek çok arkadaşın canı yanmıştı.,

DCC 'li ve Spor Süspansiyon araçlarda teslimat öncesi sökülmesi unutulan Amortisör ve Yay takozları;

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bende 19dcc ile konfor az da olsa olduğunu düşünüyorum. 18de fazlası ile olması lazım.

@yusuf hocam herkez aynı şeyi söylüyor bana konfor alırsın diyor ama ben küçük çukurlara falan girince bile lok diye sesleri hissediyorum 18 jant sebringli spor süspansiyonlu golfe bindim benim araçtan daha iyi bi çözüm bulamadım almanyaya mail attım bu konuda doğuş aradı servise davet etti kaç defa servsise gittim zaten normal deyip gönderiyorlar muadil bi araç bulun deneme yapacagım dedim en sonunda bakalım ne çıkacak ama 18 janttan soğudum

@Kemalkapaklı

Hocam servis fiyatları yanıltmasın. Araç alınırken donanım ilave ettirdiğimizde çok daha makul fiyatlara geliyor. Şuan sebring leri durbanların ikamesi olarak düşünürsek bu yüzden durbanların satış fiyatlarına paralel olması gerektiğini düşünüyorum.

@yusuf hocam herkez aynı şeyi söylüyor bana konfor alırsın diyor ama ben küçük çukurlara falan girince bile lok diye sesleri hissediyorum 18 jant sebringli spor süspansiyonlu golfe bindim benim araçtan daha iyi bi çözüm bulamadım almanyaya mail attım bu konuda doğuş aradı servise davet etti kaç defa servsise gittim zaten normal deyip gönderiyorlar muadil bi araç bulun deneme yapacagım dedim en sonunda bakalım ne çıkacak ama 18 janttan soğudum
Hocam lok lok ses varsa amortisör takozu sorunludur. Aynı sorundan aracı servise bıraktım dün. 

Durban ile fiyat olarak yakın birşeyler olur, ama sebring bulmak biraz daha zor sanırım.

Şimdi tanesi serviste 4500 tl ama 15" midline jantınında tanesi serviste 1500 tlden aşağı değildir yada 16"doverın tanesi 2000tl falandır yani servis fiyatını önce geçin

Fakat jantınız az bulunan bir jant , hatta bana kalırsa 18" durbanda da zor bulunan bir jant ve çok daha farklı ( +replikası daha yok diye biliyorum)

Bence Durban +500tl olmalı en az fiyatınız :)  

Şimdi tanesi serviste 4500 tl ama 15" midline jantınında tanesi serviste 1500 tlden aşağı değildir yada 16"doverın tanesi 2000tl falandır yani servis fiyatını önce geçin

Fakat jantınız az bulunan bir jant , hatta bana kalırsa 18" durbanda da zor bulunan bir jant ve çok daha farklı ( +replikası daha yok diye biliyorum)

Bence Durban +500tl olmalı en az fiyatınız :)  
Hocam replikası illaki vardır. Replika için mühendislik değil kalıp gerekiyor :)  

Durban + 500 konusunda hem fikir değilim. Durban sever çok var. Arz Talep meselesi.

Hocam replikası illaki vardır. Replika için mühendislik değil kalıp gerekiyor :)  

Durban + 500 konusunda hem fikir değilim. Durban sever çok var. Arz Talep meselesi.
Yusuf abi replikası hala çıkmadı diye biliyorum ben , çıktıysada ben daha hiç denk gelmedim.Öyle dememin sebebi önüne gelen replika durban takıyor ,  16" ölçüden 18" e kadar hemen hemen herkesde durban var. Sebring jantı her önüne gelen takamıyor replikası olmadığından dolayı ve bana daha ayrıcalıklı geliyor.

Ayrıca mühendislik için konuşacak olursak maliyetin %80i zaten kalıbı oluşturması diyebiliriz , kalıbı yapıp jantı üretip olabildiğince ucuza mal etsin ki insanlara satsın.Bence bu jantın replikasını hiç üretmeyecekler nasılsa durban ve dartford karışımı bir şey diye.O yüzden özel olarakda kalacaktır diyorum.

Geri
Üst Alt