Jump to content
driver_can

Discover Pro navigasyon güncellemesi

Recommended Posts

Merhabalar,Discover Pro cihaza sahibim.Bu cihaz için navigasyon güncellemesini yapabilen arkadaşlarımız oldu mu acaba?32 gb hafıza kartı veya usb gerektiğini biliyorum.Ama Türkiye Haritasını nereden temin edip sağlıklı bir şekilde güncelleyebilirim.Şuan 2016/17 haritası mevcut.

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuyu tesadüf okudum, buradan https://webspecial.volkswagen.de/vwinfotainment/int/en/index/downloads/maps-download#/ yeni güncellemeleri indirebilirsiniz araç modelinizi seçerek.

Benim sorum ise yanlış aldığım navigasyon sd kartta Türkiye yok acaba verdiğim linkteki TR dosyasını indirip kurarsam. Ülkemiz için olan navigasyonu kullanabilir miyim?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, Hayman yazdı:

Konuyu tesadüf okudum, buradan https://webspecial.volkswagen.de/vwinfotainment/int/en/index/downloads/maps-download#/ yeni güncellemeleri indirebilirsiniz araç modelinizi seçerek.

Benim sorum ise yanlış aldığım navigasyon sd kartta Türkiye yok acaba verdiğim linkteki TR dosyasını indirip kurarsam. Ülkemiz için olan navigasyonu kullanabilir miyim?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burdan yükleme yapınca cihaz veya navigasyon dili konusunda sorun olmuyor dimi? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, driver_can yazdı:

Forumdan Tuna arkadaşımız sağolsun kendi cihazını 2019 haritasıyla güncellemiş onun tarifiyle bende kendi cihazımı güncelledim.Vw sitesinden indirip cihaza usb/sd card taktığınızda güncelleniyor.

😬

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.