USB Sarj

sirinler5511

Yeni Üye
İsim
Mert
2018 Model 1.0 Tsı Hıghlıne golf sahibiydim araç çok güzeldi usb çok iyi şarj ediyordu bildiğiniz pirizden bile daha iyiydi diyebilirim aracı sattık. 1.4 TSI Polo Blue GT ye geçtim daha çok keyif alıyorum ama bu aracın usb golf gibi değil kendisi 2015 model çakmaklık sevmiyorum ve sağlıklı bulmuyorum bildiğiniz şarj dolmuyor denilecek kadar kötü aracın usb bunlar değiştirilebiliyor mu? aynı sorun pederin rangesindede var bu işlem oluyorsa nerde yaptırabilirim?

2018 Model 1.0 Tsı Hıghlıne golf sahibiydim araç çok güzeldi usb çok iyi şarj ediyordu bildiğiniz pirizden bile daha iyiydi diyebilirim aracı sattık. 1.4 TSI Polo Blue GT ye geçtim daha çok keyif alıyorum ama bu aracın usb golf gibi değil kendisi 2015 model çakmaklık sevmiyorum ve sağlıklı bulmuyorum bildiğiniz şarj dolmuyor denilecek kadar kötü aracın usb bunlar değiştirilebiliyor mu? aynı sorun pederin rangesindede var bu işlem oluyorsa nerde yaptırabilirim?
Xiaomi markasının çok güzel çakmaklıkları var :)

@sirinler5511 Hocam konu dışı olcak ama bluegt den memunmusunuz ? Golfü almadan önce çok araştırmıştım içime sinen olmayınca golf almıştık .

@yusuf sağ olun hocam bunlar hızlı şarj ediyor dimi dediğim gibi usb çıkışı farklıydı büyük ihtimalle golfte öyle performans alır mıyım 

@yusuf sağ olun hocam bunlar hızlı şarj ediyor dimi dediğim gibi usb çıkışı farklıydı büyük ihtimalle golfte öyle performans alır mıyım 
Xiaomi Araç Şarj Cihazı Gri Metal Tasarım 2 USB (3.6 A Hızlı Şarj)
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-arac-sarj-cihazi-gri-metal-tasarim-2-usb-36-a-hizli-sarj-p-TELSARJXMIARACSARJ?magaza=MI+STORE

Hocam bunlar fazlasıyla iş görür. Fiyatları biraz artmış bu arada talep olunca 

@mbonat baya memnunum iç kalite olarak golfle kıyaslayamam zaten ama motor yürür olarak golfe göre çok iyi yakıt durumuda bana göre golften iyi silindir kapama olduğu için ama maalesef bu araçta gazlamasan duramıyorsunuz ben çok yakıyorum bide normal gti olmadığı için yağ yokla sorunu yok bu modelde baya otoban faresi diye tabi ettiğimiz bir araç 

@sirinler5511 teşekkürler , ben çok baktımda kafamdaki dolulukta bi bluegt bulamamıştım. Gt bence gti göre daha mantıklı bir araç .

@mbonat Benim aracı 8.000 km de aldık boyasız hatasız çiziği bile yoktu cam tavan, dijital klima büyük ekran vs gözüüm görmedi opsiyon felan öyle temiz bulunca şuan 13,500 de hala ilk 0 gibi çok titiz bakıyorum aracı çok seviyorum bide 2 kapı benim aracım.  

@sirinler5511 Güle güle kullanın çok güzel bir araba yakalamışsınız . Benim baktığım sıralarda km ler çok yüksek ve çoğu boyalı değişenli araçlardı. 2 kapı olması çok güzel olmuş gt-gti ise 2 kapılı alınması gerektiğini düşünüyorum . Benim için opsiyon olarak cam tavan  far ve dijital klima olması yeterliydi bulamamıştık golf aldık . 

Geri
Üst Alt