Golf 7 Bagaj Ölçülerine Uygun Travel Sistem Bebek Arabası Önerileri

ycetin

Katılımcı Üye

İsim
Yasin Çetin
Merhaba Arkadaşlar,

Aslında böyle bir başlık forumda mevcut ancak eski bir başlık olduğu için tekrar açmak istedim. 

Travel sistem bebek arabası arayışı içersindeyim. Bu konudaki önceliğim aracımın bağajına sığmasıdır. Sığmasından ziyade yarısını kaplasa benim için yeterli olacaktır.

Hafta sonu e-bebek'de kraft fit travel modelini denedim. Ancak bagajda oldukça yer kaplıyor. Bu konuda bebek arabası olarak gerek kapladığı yer gerekse kalite olarak önerleriniz varsa ve paylaşabilirseniz çok memnun olurum. Tşkler.

IMG_3075.JPG

Merhaba Arkadaşlar,

Aslında böyle bir başlık forumda mevcut ancak eski bir başlık olduğu için tekrar açmak istedim. 

Travel sistem bebek arabası arayışı içersindeyim. Bu konudaki önceliğim aracımın bağajına sığmasıdır. Sığmasından ziyade yarısını kaplasa benim için yeterli olacaktır.

Hafta sonu e-bebek'de kraft fit travel modelini denedim. Ancak bagajda oldukça yer kaplıyor. Bu konuda bebek arabası olarak gerek kapladığı yer gerekse kalite olarak önerleriniz varsa ve paylaşabilirseniz çok memnun olurum. Tşkler.

Ekli dosyayı görüntüle 18586
chicco travel sistem kullanmıştık biz kullandığımız modelin linkini atıyorum hocam.

https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/chicco-lite-way-plus-travel-sistem-bebek-arabasi-397922513?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=308049948609&utm_term=64077667667&ga_prodid=397922513&ga_merchantid=120356544&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAiA1ZDiBRAXEiwAIWyNC-kFnc6Jy9jAbEXEzAGh6fl7VDfMHsksmaMYnxNjweCKYFKiBZDy4RoCXpcQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Ayrıca anakucağı olarak Cybex  Cloud Q kullanıyorum , hem araba koltuğu oluyor , hem de tam olarak yatırılabildiği için port bebe olarak kullanılabiliyor.

https://www.operaistanbul.com/collections/ana-kucaklari/products/cybex-cloud-q-ana-kucagi-0-13-kg

baston pusetler bu konuda daha iyi oluyor.

@huseyinkaraduman 

@ycetin

bende bu ürünü kullanıyorum. ön tekerlerini çıkarıp bagaja rahatça yerleştire biliyorsun.

uzun yolculukta arka koltukta ana kucağının yanına sıkıştıra biliyorsun.. :)

fiyatı da makul bir ürün.. bn de tavsiye ederim..

@huseyinkaraduman 

@ycetin

bende bu ürünü kullanıyorum. ön tekerlerini çıkarıp bagaja rahatça yerleştire biliyorsun.

uzun yolculukta arka koltukta ana kucağının yanına sıkıştıra biliyorsun.. :)

fiyatı da makul bir ürün.. bn de tavsiye ederim..
aynen hocam bagajda yer kaplamıyor arka koltuklara dayıyordum veya valizlerin üstüne koyuyordum puseti rahatça sığıyordu. Yer tasarruflu stepne olmamasına rağmen hatta üst pandizotu bile çıkarmıyordum. Pandizotu çıkarırsan zaten çok daha fazla yer açılıyor.

Arkadaşlar Selamlar,

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ancak gördüğüm kadarıyla önerilen bebek arabaları baston tarzında. Ben belirtmeyi unuttum sanırım. Yeni doğan için bir bebek arabası bakıyorum. Genel olarak piyasa travel sistem olarak geçmekte. Ana kucağı dahil olarak satılan modeller. Gönül ister çok daha güzel duran kullanışlı bebek arabaları var ancak malum bagaj hacmi bu konuda bizi oldukça zorluyor.

Geri
Üst Alt