Eskişehir’den Selamlar. Golf 7.5 aldım sizce fiyatı uygun mu ?

ugur2608

Yeni Üye
İsim
uğur
Merhaba arkadaşlar. 

Ocak başında 1.4 trendline 2015 b8 passat 31 binde hatasız boyasız 100 bine sattım.Geçen hafta 1.0 tsi comfortline ışık görüş ve sürüş konfor paketli bej döşeme manuel Golfü ÖTV ve hurda indiriminden faydalanarak 105 bine aldım. Sizce fiyat nasıl?

@ugur2608 @yusuf Fiyat güzel hocam.Bende gecen sene Haziran da 1.0 dsg isik comf.paket comforline aracimi 109 a almistim.O zamanda cok mu azmi fiyat derken çok zam geldi.1.0 dsg den bende cok memnunum.Hayirli olsun.Yalniz merak ettiğim bisi var passati neden sattiniz bende ikisi arasında kalmistim Golfu tercih ettim sebebimse yaslaninca aliriz Passati oldu😂

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ugur2608 Hayırlı olsun., Passat trendline ile Golf comfortline arasında donanım olarak karşılaştırıldığında pek fark var mı?

Hayirli olsun.Far yagmur sensoru ve cruise olmus oldu aracinizda :)  Birde ekran daha buyuk.Neden degisiklik yaptiniz acaba :)  

@forzaGilles Passat trentline bombos hocam ben sırf oyuzden almamistim.Ne bel desteği var ne dijital klima var cc yok yag sens far sensörü yok koltuklar döşemesi kötü manuel vitesti bide.Ayni paraya dsg comf.Golf aldim.Passat yapmislar ama trentline da gerçekten bisi yok...Bitek anahtarsiz clstirma var😉

@ogzdrk  @forzaGilles Golf comfortline aldım çünkü ekstra olarak;

Hız sabitleyici ve hız sınırlayıcı, far sensörü, yağmur sensörü, kararan  dikiz ayna, çift yönlü dijital klima, park sırasında kendiliğinden fren yapma özelliği, alcantara döşeme koltuklar, renkli orta ekran, 6.5 inç yeni nesil composition media ekranı, iç led aydınlatmaları, ayak led aydınlatması, güneşlik led aydınlatması, Bluetooth, sis farları, led gündüz farları, dönüşe duyarlı sis farları gibi 2015 passat trendline da olmayan özellikler var.

Passatta olupta golfte olmayan sadece anahtarsız çalıştırma özelliği var. Tabiki passatın konforunu golfle kesinlikle kıyaslamam doğru olmaz Passat çok daha iyi👍

Hocam peki Passat mi daha hizli Golfmu suanda serilik olarak vs 

@fanajal Passat bir tık daha seri, Golf henüz rodaj döneminde olduğu için dip gaz yapmadım. Ama Passat hem sürüş hem serilik açısından daha iyi diyebilirim👌 Zaten iki farklı segment olduğu için bu farklar gayet doğal

@ugur2608 Bide hocam araciniz da diz hava yastığı da var hatirlatmak istedim.Buda bence çok elzem bir özellik.

Geri
Üst Alt