Çakarlı Sinyal Kodlaması Hakkında

aliata96

Yeni Üye
İsim
Ali Ata
 Blinken links Hellphase ve Blinken links Dunkelphase arasındaki fark nedir bilen varsa yardımcı olabilirmi 

Blinken links Hellphase ve Blinken links Dunkelphase arasındaki fark nedir bilen varsa yardımcı olabilirmi 
Birisi aydınlık faz diğeri karanlık fazdır. Sinyal sırasında tik tak sesi gibi. 2 zamanlı bir sistem. Kodlamayı hangisine yaparsanız o zamanda yanar veya söner lambanız. 

@MSE mesela ben sinyal verirken geri ile bağaj stobu aynı anda yansın ve sinyal ile fren lambası aynı yansın diye uğraşıyorum fakat yapamıyorum geri ile park çalışıyor  fren ile sinyal çalışmıyor

@MSE mesela ben sinyal verirken geri ile bağaj stobu aynı anda yansın ve sinyal ile fren lambası aynı yansın diye uğraşıyorum fakat yapamıyorum geri ile park çalışıyor  fren ile sinyal çalışmıyor
Hocam öncelikle frende yapmaya çalıştığınız kodlamada fren anında stop sönecekse bu arkadan gelenler için büyük tehlike oluştururu. Sinyalde yanıp sönse bile frene basıldığında sabit yanması tavsiyemdir. Uygun bir zamanda uzaktan bağlantı verirseniz istediğiniz şekilde kodlamayı yapabilirim. 

Geri
Üst Alt