hayalet gösterge sonradan takılır mı?

Arda As

Yeni Üye
İsim
Arda
merhabalar beyler 2015 golf aracımda ibreli gösterge paneli var onu söktürüp yerine yeni çıkan golflerdeki hayalet gösterge panelinden taktırabiliyormuyuz ölçüler aynımı acaba desteklermi birde? 

merhabalar beyler 2015 golf aracımda ibreli gösterge paneli var onu söktürüp yerine yeni çıkan golflerdeki hayalet gösterge panelinden taktırabiliyormuyuz ölçüler aynımı acaba desteklermi birde? 
Hayalet gösterge takılıyor bizim araçlara.Dijital ekranın sayacının sizin km den düşük olması gerekir diye biliyorum Km leri eşitlemek için

Hocam bunda iki seçenek var . Ya sıfır gösterge alacaksın km seninki aktarılacak. Yada çıkma gösterge bulacaksın göstergenin km devam edeceksin. Bu da aslında ikiye ayrılıyor. Navigasyon destekli ve desteksiz. Bütçe burada en belirleyici faktör.

hatırladığım kadarıyla @driver_can 2016 Limestone Grey Rline konulu paylaşımlarında böyle bir değişiklik yapmıştı.

Can forumda bir arkadaştan aldı. Montajını ben yaptım. 

Taktilıyor taktiran arkadaşım var fakat 7000 tl civarı bi ücret ödemiştim 2 sene önce yeni guncellemelerle 10 15 olmuştur sanırım maliyeti bende heve etmiştim fiyatı görünce vazgeçmek zorunda kalmıştım imkanınız varsa yapilabilir 

mk7 mk7.5 hepsine takılır... 

çıkması max 4.5₺

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayalet göstergeye geçişte kilometre sayacı aynen geçiyor mu ? 

sıfırda geçiyor ikinci elde geçmiyor ama onu da çözerler...

Geri
Üst Alt