Osram Ledriving Xenarc Golf 7

konuyu hortlatayım,osram türkiye hesabında gördüm şimdi.Bayiyi aradım biz satmıyoruz dediler :)  8A1EBE4D-4043-405A-8C14-E9AD155D315A.jpeg

merhaba geldi taktım ama bu farlar için ayrı konu açıldı orda resimler ve videolar mevcut
Bu konuda osram distribütöründen Sercan bey’in telefon numarası var iletişime geçin. 
Ben aradım chrome modelini istiyorum dedim 3 gün sonra temin edip gönderdi. 

[mention]coskun23 [/mention] yarın ilk işim aramak olacak ama telefon varsa paylaşsanız yoksa da hangi bölgede kendisi.teşekkür ederim[emoji847]

Bu farlar cok hosuma gitmis olup arastirmam ve iletisime gecmem sonucu osram yetkili bayisinden fiyatinin 775 euro + kdv oldugunu ogrendim. Dogruluk icin aramanizda fayda var yine. Yetkili ana  tedarikcinin aslinda bireysel satis saglamadigini, toplu olarak firmalara urun satisi gerceklestirdigini bu tarz spesifik urunler icin musteri memnuniyetini saglamak adina satisini yaptigini hatirlatmam gerekiyor. Kredi karti  yok. Adiniza fatura kesiliyor.

Alternatif olarak Amazon.de uzerinden alirsaniz vergiler ve kargo ucreti ile birlikte hemen hemen tedarikcisinin verdigi fiyata denk geliyor. Bir tik fazlasi olabilir. 

8 bin lira buyuk bir para evet fakat taklit cin urunleri takmaktansa bunu almanin estetik, saglamlik ve garanti adina daha saglikli olacaginin kanaatindeyim. Bu urunun varligini bu konu ile ogrendim keske stoplara da el atsalarmis.

Kargo isini ayarlayabilirseniz cok daha uyguna elde edebilirsiniz.

https://www.amazon.de/-/tr/dp/B07NR1SP2H/ref=nav_ya_signin?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=32N854BQH5XZA&dchild=1&keywords=osram%2Bleddriving%2Bgolf%2B7&qid=1600942853&sprefix=osram%2Bledd%2Caps%2C196&sr=8-3&th=1

Bu arada konustugum bayi asya makine idi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu farlar cok hosuma gitmis olup arastirmam ve iletisime gecmem sonucu osram tr ana bayisinden fiyatinin 775 euro + kdv oldugunu ogrendim. Dogruluk icin aramanizda fayda var yine. Yetkili ana  tedarikcinin aslinda bireysel satis saglamadigini, toplu olarak firmalara urun satisi gerceklestirdigini bu tarz spesifik urunler icin musteri memnuniyetini saglamak adina satisini yaptigini hatirlatmam gerekiyor. Kredi karti yok. Adiniza fatura kesiliyor.

Alternatif olarak Amazon.de uzerinden alirsaniz vergiler ve kargo ucreti ile birlikte hemen hemen tedarikcisinin verdigi fiyata denk geliyor. Bir tik fazlasi olabilir. 

8 bin lira buyuk bir para evet fakat taklit cin urunleri takmaktansa bunu almanin estetik, saglamlik ve garanti adina daha saglikli olacaginin kanaatindeyim. Bu urunun varligini bu konu ile ogrendim keske stoplara da el atsalarmis.
güzel bilgi için teşekkürler,osram yan aynalar için de kayar led üretiyor gördüğüm kadarıyla.Ben ali express'ten ürün almayı düşünmüyorum sebebi uzun süre beklemek beni çok yoruyor açıkcası.Bayi kanalını zorlamaya çalışacağım her şekilde.Garantili ürün daha iyi olacaktır.iyi akşamlar

...

[mention=16820]zdezen[/mention] 8000 tl verirlirmi kardes aracı deistir daha mantıklı akıl isi deil .
ben başka araçlara da bakıyorum ama aradaki fark uçurum 60.000tl civarı.Birkaç aracı favorilerime aldım ama ne fayda. 2015 comfort 1.4tsi benimki,resimdeki araç 2016 1.4tsi high.Sunroof bile yok
1800aef2ba64e120a00d4efb45b78147.png

...

@realunreal Evet bu tartisilabilir ama osram aydinlatma konusunda vw ile isbirligi icerisinde diye biliyorum. Konuya net olan arkadaslar yorumlarsa sevinirim. Aydinlatmayi iyilestirmek ve iyi bir gorunume kavusturmak icin bildiginiz emek verdiginiz aractan vazgecip ayni kondisyonda arac bulmanin stresini yasamak benim tercih edebilecegim bir sey degil. Ustelik her gun fiyat artisina ragmen riske  girmeye degmez diye dusunuyorum. 

doğuş oto kartal'ı aradım karartmalı stop için 4041tl takımına fiyat verdi ön led far uygunluk çıkmıyormuş.Asya Makina Sercan Bey ile de görüştüm aynı fiyatı verdi 775euro+kdv. Ufak bir kapora istedi 3-4hafta içinde elimizde olur diye de ekledi.

Ön chrome led far doğuş oto fiyatı 7.724,75tl
...

@realunreal 700 Euro + KDV kredi kartı mail order ile ödeme yaptım. Ben aldığımda 5700 TL ediyordu. 
Direk distribütör satıyor ve 2 yıl garantili.

Almayı düşünen arkadaşlara Sercan bey’in numarasını paylaşabilirim. 

@mufayu hocam aynalar için kayar led de var ellerinde 115 Euro+KDV fiyat almıştım. Kaliteli ancak o fiyatı edermi? 
Sonuçta aydınlatma fonksiyonu yok, o yüzden o fiyatı etmeyeceği kanaatindeyim. 
( Aslında fiyatı çok değil, Euro’nun 3,50-4’00 arasında olduğu eski Türkiye olsa alınır. Ama son üç yılda yaşadığımız fakirleşme bu ürünleri bizlerden hızla uzaklaştırıyor) 

[mention=19510]mufayu[/mention] hocam aynalar için kayar led de var ellerinde 115 Euro+KDV fiyat almıştım. Kaliteli ancak o fiyatı edermi? 
Sonuçta aydınlatma fonksiyonu yok, o yüzden o fiyatı etmeyeceği kanaatindeyim. 
( Aslında fiyatı çok değil, Euro’nun 3,50-4’00 arasında olduğu eski Türkiye olsa alınır. Ama son üç yılda yaşadığımız fakirleşme bu ürünleri bizlerden hızla uzaklaştırıyor) 
bu konuda desteğin önemliydi çok sağol.sercan bey ile görüştüm led kayarlar da ellerinde yok diye konuştuk yanlış hatırlamıyorsam.cebini aldım kendisinin ama konuştuklarımız yazılı ortamda olsa daha iyi olur diye düşündüm mail attım.
Ben chrome led ve kayar led için kendisinden iban istedim.Kayar led için peşin yollayacağım bu hem de kapora olarak da değerlendirelecek farlarda.
Değip değmeme noktasına gelirsek çinli üretim evet güzel kimse sıkıntı yaşamıyor ama markaya güvenmek adına bu hamleyi uygun gördüm,muhattabım belli olsun en azından.
Bunları aldıktan sonra stoplar için de bütçe oluşturacağım kısmetse.
Battı balık yan gider

Bu arada gti led mi aldınız yoksa chrome mu? [mention]zdezen [/mention][mention]coskun023 [/mention]

ben başka araçlara da bakıyorum ama aradaki fark uçurum 60.000tl civarı.Birkaç aracı favorilerime aldım ama ne fayda. 2015 comfort 1.4tsi benimki,resimdeki araç 2016 1.4tsi high.Sunroof bile yokhttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20200924/1800aef2ba64e120a00d4efb45b78147.png

...
Aynen hocam arada çok uçurum fiyatlar olmaya başladı. 

Retrofit daha uygun bir çözüm gibi...

Hem de kendi aracımız tanıdığımız bildiğimiz araç...

Bir de şu var satıp yenisini alana kadar geçen sürede dahi artıyor fiyatlar...

Konu ile alakalı yorumum: farlar güzelmiş Allah sahibine bağışlasın  :D ancak o kadar paraya orjinal u led vs alınamıyor mu ? Sıfır olmasa bile az kullanılmış ikinci el falan

Geri
Üst Alt