Jump to content

aydancan

Golf 8

Recommended Posts

Aynen @AhmetCakmak hocam. Videodaki araçların hepsinde özellikle stoplarda ve ön far grubunda kamuflaj olduğu için tam güzel görünmüyor tipi. Ama bu render'lar bence oldukça gerçeğe yakın. Bu şekilde görünecektir son hali.

AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ön farlar böyle olursa cidden kötü görünecek. Ayrıca araçta gözüme batan bir oransızlık var egea hatchback’de de var bu durum sanki suv, hatchback ve sw arasında kalıp ortasını bulmuşlar gibi bir durum var. 

Tabi şu haliyle golf vel satis formunda görünüyor, konpakt sınıf karakterine bürünmesi gerekir, yeni a serisi sınıfının standartlarını belirler şekilde ve fazlasıyla sportif çizgilerle geldi, eğer ki golf karakteristiğini oturtamamış hatlarla üretilirse tercih edilmeyecektir. Oyuna yeni 3 serisinden esinlenilmiş yapısıyla gelecek olan 1 serisi de dahil olunca bu tasarımla golfün hiç şansı kalmaz. Eskiden bu sınıfta iç mekan ile en iyisi, dışarıda da tercih edilir yapısı vardı ama artık iç mekan konusunda kendisinden iyi ya da kendisi kadar iyi rakipleri var, dışarıda da iyi hatlara sahip rakipler. İyi atılımlar olmazsa premium markalara çıkmadan güzel opsiyon seçenekler sunan, malzeme kalitesi artmış ve göze hoş gelen tasarımı olan focus golf 8’i satışlarda geçer.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, mbonat yazdı:

Benim eski aracım 1.0 dı . Motoru kucaklasanız kaldırsınız fındık kadar :)

Fındık V3 :))))
Sıralı olduğunu biliyorum elbette ama V6 gibi ses çıkartıyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, dgn yazdı:

@Adv_Dbl 

hocam naptın öyle, bence elektrik süpürgesine daha çok benziyor sesi :)

Abartmayalim, 1.0 motorun sesi gayet guzel. Sadece sogukken titresimi fazla ilk calistiginda masallah dizel gibi calisiyor. Fakat gazlarken gayet guzel bi sesi var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1.0 tsi rolantide çok sarsıntılı çalışıyor . Rolanti sesi kötü olsada açıkcası bir dizel değil :) 1.0 ın sesi gayet iyi emiş seside geliyor tek sıkıntısı güncel çoğu turbo beslemeli motorda olduğu gibi devir çevirmemesi . Evdeki ciğerli bol bol devir çeviren atmolardan 1.0 a binince 5 bin devirde vites atmak pek keyifli olmuyor.

Golf835 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni spy fotolar :)

MMuhtemelen gti donanım. Difüzör,marşpiyel ve ön ızgaralar bunu doğruluyor. Jantlar ise hala gizleniyor malum eski modele ait jantlar la test sürüşü sürüyor

Şahsi görüşüm şu zamana kadar çıkan fotolarda acaba diyordum ama şu fotolar sonrası golf8 de yine gözümüzün zamanla alışacağı ve gönlümüzde yer edeceğe benziyor. Arka cam boyutundan dolayı görüş açısında azalma olacak gibi ayrıca. FB_IMG_1562615294473.thumb.jpg.43a7dcc3a122fdd2cfacc8ad52d72a50.jpgFB_IMG_1562615289959.thumb.jpg.418e1691694a2000775716c2efe2947c.jpgFB_IMG_1562615292309.thumb.jpg.061de6dea74ad91eca925447f2fd9ee8.jpg

Golf835 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Emniyetin basına verdiği bu  robot eşgal resimler den  bile failin  tipinin  kayık olduğu anlaşılıyor ..... 

zanlı eylül sonu teslim olacak zaten !!!  az kaldı 

showroomlarda kurulacak Sosyal Mahkemeler / halk jürileri   efsane mk4 /mk7   ruhuna itaatsizlik/saygısızlıktan  müebbeti yapıştırır bu mk8 'e  

Ümit Akkaya bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O değilde golf 7 satıldıktan sonra acayip bir şekilde golf 4 alasım var, hem daha önce arka arkaya 3 ayrı golf 4 kullandığım için sevdiğim bir araç olması hemde piyasa koşullarında pahalı araçların artık el değiştirmede problem yaşatması bu düşüncelere saldı beni, temiz 102 bg 2001 üstü climatronikli 2-3 parça boyalı bej döşemeli bir golf 4 alıp lpg ile binesim var.

SCC bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne zaman çıkıyor bu sıktı artık sanki bana ferrari saçma sapan duvar kağıdı yapıştırıp foto çekiyolar, çıksın da zor günler için sakladığımız bilezikleri bozdurup alalım.

Golf835 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, bf417 said:

Ne zaman çıkıyor bu sıktı artık sanki bana ferrari saçma sapan duvar kağıdı yapıştırıp foto çekiyolar, çıksın da zor günler için sakladığımız bilezikleri bozdurup alalım.

:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...