Golf 8 Temmuz'da Almanya'da satışa çıkacak

Satıcıya bakarsak  şubat ya da  mart'a  golf 8 gelecek.

Bu fotoğraflar tabiki kamufulajlı, ciddiye alıp yorum yapılmamalı.Gerçeği eminimki herkes tarafından beğenilir.TR'ye erken gelebilir ÖTV indirimi yürürlükte iken ilk partiyi satmak isteyebilirler.

2020 öncesi golf 8 türkiyeye gelmez. Daha kamuflajlı foto sızmadı :)

gelse ne olur Türkiye ye? başlangıç  fiyatı en az 180.000 lira olur.

@yusuf yusuf bey bir elin parmağı yetmez  o kadar pişman olanı saymaya  az kalır 😁dsg yüzünden 1 yaşında arabasını satan biliyorum.

@yusuf yusuf bey bir elin parmağı yetmez  o kadar pişman olanı saymaya  az kalır 😁dsg yüzünden 1 yaşında arabasını satan biliyorum.
Ben forumda gördüğümü bilirim hocam. Konu ya da mesaj da silmiyoruz. Hele yolda kalan 1 ya da 2 kişi hatırlıyorum. 

Bu yukarıdaki golf8 olarak görülen araba olsa olsa ülkemizde bir dönem golf comfortlineplus olarak satılan arabanın günümüzde yine avrupa için üretilen versiyonudur.Ben golf 8 in kasa far yapısının aynı olup far-stop iç yapı değişikliği olacağını ve teknolojik yeniliklerle geleceğini düşünüyorum.

Yeni Bmw 3 te ne değiştiyse golftede aynıları olacaktır.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şöyle fotoğraflarda neden hiç net görüntü olmaz anlamış değilim. Fotoğraflarda stopların iç kısımları flu gibi net bir çizgisi yok. Ön panjurda normalde krom çizgi far grubunun içinden düz bir şekilde devam eder burada bu far grubu yamuk yumuk nasıl olacak anlayamadım. Yine gotoğrafta difüzör dalgalı olmuş. Fotoshop uzmanı değilim ama bu fotoğraflar gerçekçi gelmedi bana. Ayrıca güzel de değil.

bu görselin 8e ait olduğunu sanmıyorum. golf 7,5 a bir ince kaput uzatma yapılmış gibi sadece.

Buysa gerçekten çirkinliğine diyecek yok :D  Tebrikler VW :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt