Araç Dili Değiştirme Sorunu

irfanaytulun

Yeni Üye
İsim
irfan
Merhaba arkadaşlar, 

18.9 vag kablo ile aracımın dilini değiştirmek istiyorum. 17 Instruments / 10 Adaptation u seçiyorum ve oradan Channel olarak ta Language yi seçiyorum. Yeni dili işaretleyim do it dedikten sonra "Controller accepted the request Will now read the channel again.." uyarısı çıkıyor ve tamam diyorum. Fakat hiçbir değişiklik olmuyor. 

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Aracım 2013 sonu Golf 7 

Merhaba arkadaşlar, 

18.9 vag kablo ile aracımın dilini değiştirmek istiyorum. 17 Instruments / 10 Adaptation u seçiyorum ve oradan Channel olarak ta Language yi seçiyorum. Yeni dili işaretleyim do it dedikten sonra "Controller accepted the request Will now read the channel again.." uyarısı çıkıyor ve tamam diyorum. Fakat hiçbir değişiklik olmuyor. 

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Aracım 2013 sonu Golf 7 
Nerenin dilini değiştirmeye çalışıyorsunuz. Kadran mi medya cihazı mi?

Her ikisini de

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benimde aracımda 6.5 ekran var alixpresten aldım fazla para verip türkçesini aldım ekran türkçe ama MFA ekranı Almanca,ekranından dili ingilizce yapınca MFA ingilizce oluyor ama ekranda ingilizce oluyor nasıl bir kodlama ile MFA yı türkçe yapabilirim ? Araç golf 7 2013 model
2da3a77ab3af7c14080a6d25c758e980.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benimde aracımda 6.5 ekran var alixpresten aldım fazla para verip türkçesini aldım ekran türkçe ama MFA ekranı Almanca,ekranından dili ingilizce yapınca MFA ingilizce oluyor ama ekranda ingilizce oluyor nasıl bir kodlama ile MFA yı türkçe yapabilirim ? Araç golf 7 2013 model

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ekranı türkçe yaptıktan sonra 17 instruments üzerinde adaptasyonda language alanını türkçe seçmeniz lazım. Devamında ekranın dilini değişmeyin. 

@yusuf @yusufkadralnarda değişklik olmadı maalesef. Bir de benzin pompası işaretinde ünlem var resimde de görünür bu ne demek oluyor?

50679401_361958614359123_4780025814190129152_n.jpg

Ben kıbrısta yaşıyorum, Araç japonyadan ithal muhtemelen gizli veya dil paketleri yüklü olmayabilir. Ama VCDS programı ile girdiğimde diller var görünüyor ve başta belirttiğim sorunla karşılaşıyorum

Geri
Üst Alt