Dış Depo Kapağı Sorunu

[mention=4155]mutlubey17[/mention] Teşekkürler kardeşim , kendim değişmeyi düşündüm fakat araştırdım nette video bulamadım linki varsa paylaşırmısın ?
Youtubeda ingilizce olarak aratırsanız bulabilirsiniz sanırım 4 ay önce fln izlemiştim

@Alprsln1905 slm ayni sorun bendede var suanda 

Bi cozum bulabildiniz mi
Yağlama vs geçici çözümler oluyor. kilit mekanizmasının değişmesi gerekiyor.

Benim ki de bazen açılmıyor. hatta bugün sabah benzin alırken yine açılmadı. Kumandadan Aç kapa yaparak üzerine hafiften baskı uygulayarak zor açtım.

Aliexpresste 100 lira civarına var mekanizma. Bir ara alıp değiştirmek lazım

TRY 80.70  31%OFF | 1 PCS Yakıt Kutusu Dolgu Kapı Kontrol Actautor Motor Için Golf MK7 J etta MK6 Passat B8 56D 810 773 C 5C6 810 773 H
https://a.aliexpress.com/cmOxBw97z

Sabah 11 de 69 a düşecekmiş.

1 tane satın alıp şansımı deneyeceğim ben. Sadece parça kodundan emin olamadım. Serviste değişenler varsa eğer servis formunda parça no varsa buraya yazmanızı rica ederim

TRY 80.70  31%OFF | 1 PCS Yakıt Kutusu Dolgu Kapı Kontrol Actautor Motor Için Golf MK7 J etta MK6 Passat B8 56D 810 773 C 5C6 810 773 H
https://a.aliexpress.com/cmOxBw97z

Sabah 11 de 69 a düşecekmiş.

1 tane satın alıp şansımı deneyeceğim ben. Sadece parça kodundan emin olamadım. Serviste değişenler varsa eğer servis formunda parça no varsa buraya yazmanızı rica ederim
Yazın garantiden serviste değiştirmiştim parça kodu: 5C6 810 773K

Fiyat 280 lira (aracın yaşına göre parça fiyatı ve işçilikte %15 - %30 arası zubizu indirimi yapılır)

Aliexpress. 'ten alsanız vergi dahil 95-100 lira arası bir rakama gelir..

arkadaşlar dün depo kapak motorunu söktüm tahmin ettiğim gibi motoru bozulmuş paslanmıştı. motor dediğimede bakmayın o parçanın içinde oyuncak arabaların içinde bulunan dC MOTOR lardan var kendim motorunu temin edip yapacağım eliniz yatkınsa sizde çok basit yapabilirsiniz fahiş para veremeyi hiç gerek yok..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@sever63 hayır şuan öyle geziyoruz. Okadar para verip şu ufak tefek sorunları yaşamak cabası. 

Ürünü kargoya vermediler,siparişi iptal ettim. Son birkaç siparişim böyle oldu. 

Açık geziyorum şuan. Havalar ısınsın söküp tamir etmeyi de deneyebilirim. Yukarıda bir mesajda tamir yoluna giden bir kişi var

@mutlubey17 selamün aleyküm arkadaşlar benimde depo kapağı kilidinde sorun vardı burda bir arkadaşın önerisi üzerine wd 40 sprey var ondan sıktım düzeldi,sizde deneyebilirsiniz

Yazın garantiden serviste değiştirmiştim parça kodu: 5C6 810 773K

Fiyat 280 lira (aracın yaşına göre parça fiyatı ve işçilikte %15 - %30 arası zubizu indirimi yapılır)

Aliexpress. 'ten alsanız vergi dahil 95-100 lira arası bir rakama gelir..
Ben de Şubat 2018 de ücretli değiştirmişim ama ne yazık ki taktıklarının kodu 5C6 810 773H, eskisinden takmışlar, demek ki o zaman güncellenmemiş :( .

@Kysr038 hocam aliexpressde beklemeniz lazım elbet kargoya veriyorlar. gelmesi şansa bağlı 1 2 ay sürebilir ama geliyor genelde.

Ben de Şubat 2018 de ücretli değiştirmişim ama ne yazık ki taktıklarının kodu 5C6 810 773H, eskisinden takmışlar, demek ki o zaman güncellenmemiş :( .
Yok hocam öyle düşünmeyin., sizin değiştirdiğiniz zamanla benim değiştirdiğim zaman arasında neredeyse 1,5 sene fark var.,

Siz değiştirdiğniz zaman en güncel olan sonu H olanıdır., ondan onu takmışlardır., Örneğin benim araçta bozulan parça yanlış hatırlamıyorsam D veya E idi., yani size o an için en güncel neyse onu takmışlar..

Merhaba, bugün benimde başıma kalıcı olarak problem çıkardı depo kapağı. Daha öncesinde de bu problemi yaşıyordum fakat kumandadan kilit kapatıp açınca depo kapağını açabiliyorduk.

Neyse bir şekilde açtım, sıvı gres yağı püskürttüm kilit noktasına, şimdi de problem aracı kilitlediğimde dahi depo kapağı kilitlenmiyor, bastığında açılıyor. Bu seferde kilitlenmiyor... Sizce ne olmuş olabilir?

Geri
Üst Alt