8" Composition Media Ekranında Dikey Çizgi Oluşması

MHC

Üye
İsim
Muharrem KOLCUOĞLU
Temmuz 2108 tarihinde almış olduğum Golf Highline 1.0 TSI 110 PS DSG  aracımdaki 8" Composition Media ekranında, üç gün önce resimde de görüleceği üzere dikey bir çizgi oluştu. Bu çizgi siyah ekrandayken dikkatli bakılmazsa belli değil, fakat beyaz ekran olduğunda ve yandan dikkatli bakıldığında bariz belli oluyor. Hemen servisten randevu aldım ve danışmanla görüştüm, bu sıkıntının golf ve passat modellerinde görülmeye başladığını ve garanti dahilinde sadece ekranın değiştiğini söyledi. Bugün hemen değiştirdiler ve sorun giderildi. 

1.jpg

Selamlar,

Konuyla tam ilgili değil ama, car play var mı araçta? 2017 model highline var ben de, composition media yazılımını önceller isek bu menü aktif olur mu düşüncesindeyim.

Kolay gelsin 

Geçmiş olsun hocam. Servisinde dediği gibi kronik bir sorun. Kazasız belasız sürüşler.

• Beğen
Tepkiler: MHC
Temmuz 2108 tarihinde almış olduğum Golf Highline 1.0 TSI 110 PS DSG  aracımdaki 8" Composition Media ekranında, üç gün önce resimde de görüleceği üzere dikey bir çizgi oluştu. Bu çizgi siyah ekrandayken dikkatli bakılmazsa belli değil, fakat beyaz ekran olduğunda ve yandan dikkatli bakıldığında bariz belli oluyor. Hemen servisten randevu aldım ve danışmanla görüştüm, bu sıkıntının golf ve passat modellerinde görülmeye başladığını ve garanti dahilinde sadece ekranın değiştiğini söyledi. Bugün hemen değiştirdiler ve sorun giderildi. 

Ekli dosyayı görüntüle 18481
SELAMLAR HOCAM, KULLANDIĞINIZ TELEFON I PHONE İSE "PARK EDİLMİŞ ARAÇ" BİLGİSİ SİZE GELİYOR MU

SELAMLAR HOCAM, KULLANDIĞINIZ TELEFON I PHONE İSE "PARK EDİLMİŞ ARAÇ" BİLGİSİ SİZE GELİYOR MU
Selamlar, Samsung kullandığım için belirttiğiniz özelliği bilemiyorum.

Selamlar,

Konuyla tam ilgili değil ama, car play var mı araçta? 2017 model highline var ben de, composition media yazılımını önceller isek bu menü aktif olur mu düşüncesindeyim.

Kolay gelsin 
Selamlar,

Car Play, ayrıca ücreti karşılığında aktif ediliyor diye biliyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Culture33 bana geliyor hocam eğer soracağınız bir ayar vs. varsa yardımcı olurum seve seve. Compositon media 8” mevcut araçta

@Culture33 bana geliyor hocam eğer soracağınız bir ayar vs. varsa yardımcı olurum seve seve. Compositon media 8” mevcut araçta
size mesaj yazıyorum, benim diğer araçlarda çalışıyor hiç bir sıkıntısı yok ama 2018 golf de çalışmıyor. Mesaja bakarsanız sevinirim.

rica ederim hocam sorununuz çözülür umarım en kısa sürede bizleri de bilgilendirirseniz sevinirim
İlla ki sizleri de bilgilendireceğim ki bu tür sorun ile karşılaşanlara bir nebzede olsa bilgi aktarımında bulunayım. Şimdi karşılaştırmalı fotoğrafları hazırlayıp servisten tekrar gideceğim.

@MHC  hocam merhaba bu işlem i hangi bayi de yaptırdınız bendede aynı sorun var servisle görüştüm gelin bakalım olumlu olumsuz bir dönüş yaparız dediler.

İyi günler bendede oldu bu sorun randevu aldım. Sizden ücret talep ettilermi acaba?

Geri
Üst Alt