Far da kılcal çatlaklar

Golftdi

Katılımcı Üye

İsim
Bayrak
Arkadaşlar iki farımda kılcak çatlaklara benzeyen bu durumda, el sürünce pürüz yok, çatlakta yok, lakin yoğun şekilde kılcal çatlak gibi görüntü. Bir kaç arkadaş bu temizlenmez geçmez dedi, tek çözüm cam değişmekmiş.Malzemeden kaynaklı bu sorunu yaşanlar varmış. Başına gelen var mı?

E4952607-B3EF-4482-B444-87B299E092C3.png

@onurmat bende ikinci el aldım. Aslında garantiye girmesi lazım bunun çünkü malzemeden kaynaklı uzun zamanda olan bir sorun bu. Bence yaşı kaç olursa olsun değişmeliler.

Arkadaşlar iki farımda kılcak çatlaklara benzeyen bu durumda, el sürünce pürüz yok, çatlakta yok, lakin yoğun şekilde kılcal çatlak gibi görüntü. Bir kaç arkadaş bu temizlenmez geçmez dedi, tek çözüm cam değişmekmiş.Malzemeden kaynaklı bu sorunu yaşanlar varmış. Başına gelen var mı?

Ekli dosyayı görüntüle 18480
hocam aynı sorun benim araçta da var ben sıfır aldım 2014 yılında yaklaşık 2 yıldır var servisle çok kez görüştüm sonuç alamadım. 

Ben çatlak göremedim. Noktaları mi kastediyorsunuz.

İyi niyet garantisi varsa servise uğrayın hocam 👍
uğramaz olur muyum hocam. 3 defa bu şikayet için gittim sonuçsuz kaldı hep. İyi niyet garantisi var 5 yıldır bakımlar hep serviste yapıldı araç özel servis yüzü görmedi bugüne kadar.

uğramaz olur muyum hocam. 3 defa bu şikayet için gittim sonuçsuz kaldı hep. İyi niyet garantisi var 5 yıldır bakımlar hep serviste yapıldı araç özel servis yüzü görmedi bugüne kadar.
Örnek birkaç arkadaş toplanıp baskı yapın hocam. Servis değişmekte faydalı olabilir. Bazı servisler uğraşmak istemiyor.

Örnek birkaç arkadaş toplanıp baskı yapın hocam. Servis değişmekte faydalı olabilir. Bazı servisler uğraşmak istemiyor.
Bursa'da tek servis var hocam malesef. İşte bikaç kişi daha şikayete giderse bu meseleden dolayı belki çözüme ulaşır diye bekliyoruz bizde yaklaşık 1 yıl oldu ilk kayıt açılalı.

Hocam o noktacıklar taş sıçraması gibi şeylerden oluyor malesef onlara yapıcak birşey yok . Fara güzel bir uygulama merkezinde pasta üstüne cila üstünede far koruma filmi yaptırın .

Geri
Üst Alt