Bursa WhatsApp Grubu ve Etkinlikler

İsim
Hüseyin
Arkadaslar... İlk fırsatta tekrar buluşalım... Özellikle yapamadığımız " Bowling " buluşmasını gerçekleştirelim. Bir türlü nasip olmadı  :p

Hepinize cok alıştım... Samimi dostum oldunuz. Göremedik mi özlüyoruz  B)

Hepinize, ayrı ayrı teşekkür ederim.

Harika bir grup olmuşsunuz. İçiniz de 2018 Highline kullanan arkadaş var mı? bilgi alışverişinde bulunacağım.

Harika bir grup olmuşsunuz. İçiniz de 2018 Highline kullanan arkadaş var mı? bilgi alışverişinde bulunacağım.
Teşekkürler hocam. Aramızda Highline kullanıcıları var ancak 2018 var mı emin değilim. Sorunuz var ise sorabilirsiniz elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Emeği Geçen Herkese  Canıgönülden Teşekkürler.

Maşallah Çok güzel bir Gurp olunmuş ve güzel etkinliklerle bu perçinlenmiş.  (y)

Teşekkürler hocam. Aramızda Highline kullanıcıları var ancak 2018 var mı emin değilim. Sorunuz var ise sorabilirsiniz elimizden geldiğince yardımcı oluruz.
Selamlar, Öncelikle ilgi için teşekkür ediyorum. TDI - TSI yazıları 2018'de bagaj kapaklarından kaldırıldı. benim sorularım şunlar olacak, 2018 model ise, İphone ile çalışan "Park Edilmiş Araç" bilgilendirmesini alıyor mu, "Manevra Fren Desteği" Çalışıyor mu?

Selamlar, Öncelikle ilgi için teşekkür ediyorum. TDI - TSI yazıları 2018'de bagaj kapaklarından kaldırıldı. benim sorularım şunlar olacak, 2018 model ise, İphone ile çalışan "Park Edilmiş Araç" bilgilendirmesini alıyor mu, "Manevra Fren Desteği" Çalışıyor mu?
Hocam grupta 2018 kullanıcı yok ancak herkesin hem fikir olduğu birşey var 2018 şase araçlarda manevra fren desteği çalışıyor. Diğer soru için park edilmiş araç uyarısı da verir diyorlar ama iphone kullanamıyoruz artık fakirleştik diyorlar  :D  iphone zengin işi  :D  

Geri
Üst Alt