Discover Medya Sistemi mi?

Culture33

Paylaşımcı Üye

İsim
Mehmet
Selamlar Arkadaşlar, 2018 mayıs ayı fabrika çıkışlı 1.4 TSI Highline da olan bu modeli Infotainment de karşılığını bulamadım. "DISCOVER MEDIA" mı yoksa "COMPOSITION MEDIA" mı. sitesinde bunlar var sadece. 

Cihaz Parça Kodu.jpg

Comp olması lazım.discoverda o iki çevirmeli tuş yok ayrıca 9.2 inc oluyor discover diye biliyorm

9.2 ekranlı olanı discover pro

bu benim highline dakinin aynısı composition media gördüğüm kadarıyla. ama benim parça no sonu 824b idi galiba.. emin olmamakla birlikte discover media da navigasyon var diye biliyorum ben. 

Discover media’da sağ üst Navi tuşu olur. 9.2 olan discover pro.

1814681E-302D-4E9A-94FF-585400601A53.jpeg

Selamlar Arkadaşlar, 2018 mayıs ayı fabrika çıkışlı 1.4 TSI Highline da olan bu modeli Infotainment de karşılığını bulamadım. "DISCOVER MEDIA" mı yoksa "COMPOSITION MEDIA" mı. sitesinde bunlar var sadece. 

Ekli dosyayı görüntüle 18407
Bu paylaştığınız Composition Media 'dır., Discover Media olan cihazlarda NAV tuşu bulunur., yani navigasyon vardır.

Bu paylaştığınız Composition Media 'dır., Discover Media olan cihazlarda NAV tuşu bulunur., yani navigasyon vardır.
Sitesinde aynısını bulamadım. dediğiniz gibi Discover Media da "APP" yerine "NAV" butonu bulunmakta. kafa karıştırdı.

Discover media’da sağ üst Navi tuşu olur. 9.2 olan discover pro.

Ekli dosyayı görüntüle 18408
Discover Media ile Discover Pro ayrı. kafa burada karışıyor işte....... bendekinin hangisi olduğunu bilmemek. Bendeki JPEG destekliyor ama  sitesinde Composition Media da destek yok diyor.

bu araştırmaya da nasıl başladığımı soracak olursanız 2015 passat ve 2016 Highline golf'de halen aldığım "PARK EDİLMİŞ ARAÇ" uyarısını yeni araçta alamıyor olmam.

9.2 ekranlı olanı discover pro

bu benim highline dakinin aynısı composition media gördüğüm kadarıyla. ama benim parça no sonu 824b idi galiba.. emin olmamakla birlikte discover media da navigasyon var diye biliyorum ben. 
Discover Media gibi ama navi yok JPEG gösteriyor. sd car okuyucu da 1 tane

Sizin araç kaç model?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Discover Media ile Discover Pro ayrı. kafa burada karışıyor işte....... bendekinin hangisi olduğunu bilmemek. Bendeki JPEG destekliyor ama  sitesinde Composition Media da destek yok diyor.

bu araştırmaya da nasıl başladığımı soracak olursanız 2015 passat ve 2016 Highline golf'de halen aldığım "PARK EDİLMİŞ ARAÇ" uyarısını yeni araçta alamıyor olmam.
Park edilmis arac uyarisi telefon ile alakali.Telefonun Bluetooth ile baglantisi kesildiğinde park edilmis arac uyarisi gelir ekrana

Park edilmis arac uyarisi telefon ile alakali.Telefonun Bluetooth ile baglantisi kesildiğinde park edilmis arac uyarisi gelir ekrana
Telefon da sıkıntı yok, diğer araç 2015 B8 Comfortline  ve 2016 MK7 Highline onlarda aynı ayarlarda uyarıyı alıyorum.

@Culture33 hocam telefon navigasyonunda park edilmiş araç işareti oluyor mu?
Diğer araçlarda park edilmiş araç uyarısı da, işareti de  oluyor, ama resmini paylaştığım cihazın olduğu araç 2018 Golf Highline'da park edilmiş araç işareti dahi olmuyor.

Geri
Üst Alt