Golf 7 seramik kaplama yaptık 25 tl masraflı

@mbonat  kardeşimle beraber hafta sonu golf 7 aracımıza seramik kaplama yaptık. kendisine destekleri için çok teşekkür ederim. seramiğimiz çin den gelen h9 bir seramik ancak sonuçlarını beğendik.

seramik kaplanmış golf 7
Hocam ben 1 saate arabayı yıkayamıyorum :)

Bir de sizin arka tamponu boyayan boyacı kör olmalı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkür ederim. kil hamuru uygulaması ve cilasını 1 hafta önce yapmıştım. bu yüzden kısa sürdü.
İKİ KAT YAPILIP HER KAT ARASINDA KURUMASINI BEKLEMEK GEREKMİYORMUYDU. GÜLE GÜLE KULLANIN.

Kendi aracıma profosyenel olarak uygulama yapan bir yerde yaptırmıştım 30 dk sürmedi :) . Seramiğin uygulaması kısa sürüyor vakit alan kısmı yüzey hazırlığı demir tozu ,kil , pasta sonrasında ipa yada preple yüzeyi hazırladıktan sonra seramiği uygulaması çok kısa sürüyor . Uygulama sonrası 1 gün  aracı kapalı bir ortamda bırakmak gerekiyor . 2 kat olayınada gelirse piyasada ki coğu ürün 2 kat sürmeyi desteklemiyor . Belli başlı firmaların ürünleri 2 kat yada daha fazla katı destekliyor.

Kendi aracıma profosyenel olarak uygulama yapan bir yerde yaptırmıştım 30 dk sürmedi :) . Seramiğin uygulaması kısa sürüyor vakit alan kısmı yüzey hazırlığı demir tozu ,kil , pasta sonrasında ipa yada preple yüzeyi hazırladıktan sonra seramiği uygulaması çok kısa sürüyor . Uygulama sonrası 1 gün  aracı kapalı bir ortamda bırakmak gerekiyor . 2 kat olayınada gelirse piyasada ki coğu ürün 2 kat sürmeyi desteklemiyor . Belli başlı firmaların ürünleri 2 kat yada daha fazla katı destekliyor.
teknik açıklamayı yaptığın için teşekkür ederim  :)

Işık oyunu da olabilir. Metalle plastik kısımlar ışık altında farklı görünebiliyor. Bu karede tampon değil de çamurluk boyası hatalı gibi :D  

Geri
Üst Alt