İlk Aracım

mHb

Yeni Üye
İsim
mhb
Merhaba, 

Ben Mustafa, 3 ay önce ilk aracım olacak 2017 model 1.4 TSI DSG Highline Golf almak nasip oldu.

Benim için olmazsa olmaz opsiyon ACC olan araç çok bulunmadığından beyaz renk kendisi. Cam tavan, kış paketi ve sürüşe duyarlı farları var. (Keşke geri görüş kamerası da olsa idi)

Bu vesile ile de aranıza katılmış ve golf tutkusunu tatmış oldum.

Çok sevgili @yusuf abim bu forumu tanımama vesile olmuştur.

Herkese mutlu forumlar diliyorum.

IMG_6010.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

Geri görüş kamerası sonradan da taktırabilirsiniz uygun fiyata. Kolay bir opsiyon. İyi forumlar dilerim.

Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız binmek dilegiyle 

Merhaba, 

Ben Mustafa, 3 ay önce ilk aracım olacak 2017 model 1.4 TSI DSG Highline Golf almak nasip oldu.

Benim için olmazsa olmaz opsiyon ACC olan araç çok bulunmadığından beyaz renk kendisi. Cam tavan, kış paketi ve sürüşe duyarlı farları var. (Keşke geri görüş kamerası da olsa idi)

Bu vesile ile de aranıza katılmış ve golf tutkusunu tatmış oldum.

Çok sevgili @yusuf abim bu forumu tanımama vesile olmuştur.

Herkese mutlu forumlar diliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 18393
Hayırlı olsun., araçta kış paketi olupta far yıkama olmamasına anlam veremedim.?

Normalde kış paketi içeriği; koltuk ısıtma, ısıtmalı silecek suyu jetleri., normale göre daha büyük silecek suyu haznesi ve silecek suyu azalma uyarı ikazı ve far yıkama

yada araçta far yıkama var ama resimden belli olmuyor

Hayırlı olsun., araçta kış paketi olupta far yıkama olmamasına anlam veremedim.?

Normalde kış paketi içeriği; koltuk ısıtma, ısıtmalı silecek suyu jetleri., normale göre daha büyük silecek suyu haznesi ve silecek suyu azalma uyarı ikazı ve far yıkama

yada araçta far yıkama var ama resimden belli olmuyor
Kış paketi değil de ergo koltuk var muhtemelen :)

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim..

hocam hayırlı olsun,rabbim kaza bela göstermesin  (y)

@AhmetCakmak Hocam uygun fiyata derken nerede ve kaça yaparlar İzmir'de ?

Led farda far yikama zorunlu degil fakat kis paketi ile geliyor opsiyon olarak , aracta sadece ergo koltuk vardir

@mHb Hayırlı olsun Mustafa hocam, güzel günlerde ağız tadıyla kullanırsınız inş. ;)

Geri
Üst Alt