Golf 7 2013 arka kamera??

omrkrs_04

Yeni Üye
İsim
ömer
Arkadaşlar merhabalar. 2013 1.6 TDI midlineplus golf var bende.. fakat park sensörü yok aracımda ben arka görüş kamerası takmak istiyorum bu mümkün mü?

Cihazınız standart midline plus cihazı ise geri görüş kamerası desteklemez. Bunun için geri görüş kamerası destekleyen cihaz alırsanız kamera da çalışır.

Andoroid ve biraz kaliteli bir ürün takarsanız cihazınıza Geri görüşten daha fazlasına sahip olabilirsiniz :)  

@Ender hocam bende cihaz arıyorum ama hangisi karar veremiyorum. Araştırdığım kadar en kalite ve orginal olan discovery pro var, sonra golfün diğer büyük ekranları var, ve çin ürünlerinden biraz daha kaliteli olan necvox var, ve bunların arkasından da ekran kalitesi, ses, arayüzü hız vs’leri iyi olmayan bir sürü çin menşeili cihazlar var. Ama hangisi bir türlü bilemiyorum.

@Ender hocam bende cihaz arıyorum ama hangisi karar veremiyorum. Araştırdığım kadar en kalite ve orginal olan discovery pro var, sonra golfün diğer büyük ekranları var, ve çin ürünlerinden biraz daha kaliteli olan necvox var, ve bunların arkasından da ekran kalitesi, ses, arayüzü hız vs’leri iyi olmayan bir sürü çin menşeili cihazlar var. Ama hangisi bir türlü bilemiyorum.
Hocam Çin'deki orjinal 6.5 Inc cihazları tavsiye ederim. Hem sorunsuz hem de uygun fiyatlı.

@yusuf hocam bir tane link gönderebilir misin o cihazlardan bir bakayım

@yusuf Hocamızın tavsiyesi uygundur 

hem fiyat hemde performans olarak tatmin olursunuz bence. (y)

@Ayberk080808 fiyat çok iyi, carplay de var, peki dvd oynatma, internet, geri vites kamerası, bunlar var mı ?

@AhmetCakmak bunun çerçevesi yok ayrımı almak gerekiyor, cd üniteside yok hocam?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak bunun çerçevesi yok ayrımı almak gerekiyor
Var hocam fotoğrafta gözüküyor. Satıcıya da satın almadan önce söylersiniz piano black çerçeve istiyorum diye. 

Dün de yazmıştım ama bu cihazlar geri görüş destekliyor. Necvox cihazlar gibi wifi özelliği yok. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt