Otomatik bagaj kapağı uygulaması

SCC

Katılımcı Üye

İsim
Serhat C
Merhaba arkadaşlar,

Dün Samsun sanayide aracıma otomatik bagaj kapağı uygulaması yaptırdım ve gayet memnun kaldım. Samsun'daysanız uygulama için ya da şehirdışına amortisör siparişi için eğer kurallara aykırı değilse arkadaşın numarasını paylaşabilirim. Uygulama oldukça basit ve kısa sürüyor.

Video: 

@SCC video ya da görsel gözükmüyor ama yapılan uygulama sanırım bagaj kapağının içeriden açılması şeklinde. En azından ben bir şekilde bu uygulamaya sahip olmak istiyorum her nasıl yapılacaksa. Otomatik (içeriden) açılsın yeter, manuel kapatılır o sonra :)

Serhat hocam uygulama çok güzel görünüyor, yay nereye takılıyor ve gerekli parçaların nasıl uygulandığı konusunda fotoğraf ekleyebilrmisiniz? Parçaları temin etsek kendimiz yapabilirmiyiz?

Hatch pop kit diye geçiyor yabancılarda birçok örneği var ana mantık olarak  daha fazla kuvvetli amortisör takarak açılması sağlanıyor . Gerekli ekipmanlarız varsa evde kolaylıkla değiştirebilirsiniz .Ben takmayı düşünmüştüm fakat birden bagajın fırlaması işi bana mantıklı gelmedi. 

uygulama harika fiyat ise ondan öte  (y)

İstanbulda yapan kimse var mı ?

Serhat Hocam yayı bağladığınız bölgelerin fotoğrafını ekleyebilirmisiniz, aliexpress te 5 dolara bu yaydan satılıyor

Geri
Üst Alt