Tiguan Kar Aktiviteleri | Esc Off Eğlence On

yer_ucagi_34

Katılımcı Üye

İsim
Ömer
Moderatör tarafında düzenlendi:
Ah ah bmw yi özlüyorum bazen :)  Esc golf R da dahi komple kapanmıyor. 1.16i öylemiydi ıslak zeminde yapıştır gazi dön olduğun yerde... 

Şöyle güzel bi yanlama beklemiştim ama çok tedbirli olmuş video hocam :D sürüş profili ve esp tuşu yakışır bu araca ;)
Hocam aslında videodan sonra çok çok fena hareketler oldu ama o anın heyecanından videosunu çekmeyi unuttuk. :D  Videoda alıştırma kısmı var. Ama sonraki karda mükemmel bir video gelecek. Tuşları ben de çok isterim. Aracın bayağı eksiği var.

@yusuf Dün akşam haberlerde seyrettim, ford transit ile yanlayan herifin birine ceza yağdırmışlar. Orada Golf R görmek istemeyiz. 🙈

@yusuf Dün akşam haberlerde seyrettim, ford transit ile yanlayan herifin birine ceza yağdırmışlar. Orada Golf R görmek istemeyiz. 🙈
Hocam bizim yanlamalar ceza gelecek şekillerde olmadı hiç. Millet trafiğe engel oluyor insanları rahatsız ediyor. Ben gece özellikle dikkat ediyordum bmw ile ses çıkıp millet uyanmasın diye. :)  

Özellikle yıkama sonrası benzinlik çıkışı hiç affetmedim ama  😂

Eski konuları incelerken bu mesajı şimdi gördüm abi :(((

Ama kapandı sayılmaz yine de 777 Freighter'lar, Jumbo'lar ve 330 Kargolar eşliğinde çayımızı yudumlarız yine. :rolleyes:  

Hala harika manzaralar olabiliyor. En son Ağustos sonunda gece sahilden Florya'ya giderken tam 5 pistinin ışıklarının olduğu yerden geçtiğim sıra üzerimden 77F geçti harika bir an ve harika bir görüntüydü benim için. @havzan

Geri
Üst Alt