GOLF 7 - Far Yıkama Montajı

@forjust1day Eline sağlık Tuna hocam. Mükemmel şeyler yapıyorsun. Bir gün benim Tigu'ya LED taktık diye konu da açarmıyız acaba ? :rolleyes:

@forjust1day Eline sağlık Tuna hocam. Mükemmel şeyler yapıyorsun. Bir gün benim Tigu'ya LED taktık diye konu da açarmıyız acaba ? :rolleyes:
Sağolasın hocam ancak led montajında degismesi gereken parcalar online odis vs gerekli yanı beni aşan bir retrofit , uled dönüşümünü apo usta arabamda

ellerinize sağlık hocam maşallah :)  tampondaki far yıkama jetlerinin çıktığı delikleri nasıl yaptınız peki?

ellerinize sağlık hocam maşallah :)  tampondaki far yıkama jetlerinin çıktığı delikleri nasıl yaptınız peki?
Teşekkürler hocam , highline tampon aldım yerleri hazır zaten, comfort tamponada yapilabilir far yıkama yuvasi falan satılıyor ama tamponu kesmek gerekli tampon arkasinda da kesilecek yer belirtilmemiş o sebeple risk alıp tamponu bozmak istemedim çünkü highline tamponu aldığım fiyata comfort tamponu sattım 

@forjust1day Hocam emeğine sağlık on numara olmuş şimdi benide kurcalamaya başladı bu iş 😀
Teşekkürler hocam iş biraz yorucu tek başına ama üstesinden gelinemeyecek bisey değil, hortum ve jetleri AliExpressten alabilirsin fiyatlar uygun temiz çıkma ön tampon bulabilirsen maliyet iyice düşer

Orjinal parca kullanarak eklenti yaptığımız için sorun yok
Mesele bu işte.orjinal parçalar kullanılarak yükseltme yapıldığı müddetçe bence sorun yok.eline sağlık hocam  (y)

Mesele bu işte.orjinal parçalar kullanılarak yükseltme yapıldığı müddetçe bence sorun yok.eline sağlık hocam  (y)
Teşekkürler hocam , en dikkat ettiğim şey orjinal parça kullanmak , AliExpressten almıştım far yikama pompasını arızalı çıktı sonra orjinalini aldım ucuz etin yahnisi yavan oluyor :))

Hocam elinize sağlık müsadenizle kopyalıyorum parca kodlarını ama bir sorum var 7.5 içinde aynı parçalar kullanılabiliyormu diğer bir sorumsa pompa motorunun beslemesi için orjinal hazır kablomu kullandınız verdiğiniz soket kodları var onları kendinizmi hazırladınız.

Hocam elinize sağlık müsadenizle kopyalıyorum parca kodlarını ama bir sorum var 7.5 içinde aynı parçalar kullanılabiliyormu diğer bir sorumsa pompa motorunun beslemesi için orjinal hazır kablomu kullandınız verdiğiniz soket kodları var onları kendinizmi hazırladınız.
Hocam parcalarin değişeceğini sanmıyorum cam suyu silecek deposu , pompası herseyi aynıdır. Pompa ve seviye icin soketleri hazir aldım uçlarında kablo vardı, o kabloya lehimle yeni kablo eki yaptim . Diger uclarina bcm icin pin çaktım 

ellerine sağlık çok çok güzel olmuş... ben de düşünüyorum aracıma bakalım malzemelerin tamamının temini ne kadar tutuyor tahmini...
bu işlem için bcm değişimine gerek yok değil mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt