YİNE YENİDEN Golf ''Gitti Pasifik Mavi Geldi Yarış Mavi''

Güle güle kullanın Ender bey. 

Ayıptır sorması kaça aldınız? Kaç kilometrede?

Teşekkür Ederim Mahmut Hocam. Ilk fırsatta o maharetli ellerinde olacak inşallah. Senin dokunmam lazim bu araca mutlaka. Selamlar Hayırlı işler dilerim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler hocam . Nezaman isterseniz yardımcı olurum . 

@KaiZeN

@serology55 

Teşekkürler Hocalarım :)  

Teşekkür ederim Hocam.

Aracımızı 19 bin kmlerde iken aldım.

Fiyat konusunda ise bana maloluşu  155-160 arası diyebilirim :)   ( Güncel Fiyatları ortalama piyasa değeri 160-185 arasında yazılıp / varsayılıyor , lakin kime göre neye göre  ;)

Ender abi önceki pasifikte gti marşbiyel mi vardı?Eğer öyleyse aldığın yeri ve ayrıntılı resimlerini yollaman mümkün mü memnun kaldıysan?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ender abi önceki pasifikte gti marşbiyel mi vardı?Eğer öyleyse aldığın yeri ve ayrıntılı resimlerini yollaman mümkün mü memnun kaldıysan?
evet Gti  marşpiye vardı lakin değerli bir arkadaşımızın Trabzondan ayrılırken hediyesi idi dolayısı ile fiyat bilmiyorum. ben memnun kaldım plastik olması kullanışlı ve sağlıklı oldu tavsiye ederim.

evet Gti  marşpiye vardı lakin değerli bir arkadaşımızın Trabzondan ayrılırken hediyesi idi dolayısı ile fiyat bilmiyorum. ben memnun kaldım plastik olması kullanışlı ve sağlıklı oldu tavsiye ederim.
Teşekkürler abi yorumun için.Bende takmayı düşünüyorum.

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileği ile.

:Allahnazardansaklasın   Kocaman bir MAŞALLAH diyelim.

@Ender hocam aracınız hayırlı uğurlu olsun.Hayat beklemek için çok kısa. 8'i beklemektense yeni aracınızın keyfini çıkarmaya bakmak isabetli bir karar olmuş. Güle güle kullanın yeni canavarınızı  s=sofor

Hayirli olsun@Ender hocam. Aracınız çok şık. Gule gule kullanirsiniz insallah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt