YİNE YENİDEN Golf ''Gitti Pasifik Mavi Geldi Yarış Mavi''

Ender

Moderatör
İsim
Ende Hoca
Araç
Golf 7 1.6 TDI Highline Trp. + MK 7,51.4 TSİ Golf R line + GTI 2.0 300 hp MK5 + MK6 ...
    Herkese Merhaba Sevgili Golftutkunu Dostları;

Rabbim Gönlüme Göre yeni aracımı Nasip Eyledi. Şükürler olsun ki  Golf Tutkum ve  Sevdam  kaldığı yerden devam ediyor... Aracımı  6 ay önce satmıştım ve bizler gibi golf sevdası olan bir arkadaşımıza nasip oldu.  Aracımı satmak kolay olmada elbette ; ondan ayrılmak üzerindeki  emeklerim yaşadığımız onca serüven ve en önemlisi Tutku ile bir bütünlük kurmuş olmamdan dolayı ciddi anlamda satıldıktan sonra birkaç gün içimde kocaman bir boşluk oluşmadı değil. Kendime Şöyle Söz vermiştim ;  Yeni Golf 8 çıkana dek araç almayacağım bekleyeceğim diye... Ama en fazla 6 ay dayanabildim Golf'süz duramadım desem yeridir. Artık Golf bakıyordum internette ,forum sayfamızda ( konusunu açmıştım düşündüğüm özellikler vs aracı), malum sitelerden ve yüzlerce tanıdığım araçlarını bildiğim Golf severler den geniş bir arama tarama sonrasında oluşan Hasret Sonrasında,  VW Golf Tutkumun Kaldığı yerden devam edeceği belliydi. Her şey Nasip Kısmet ;10-12 araç ile direk irtibat kurdum çoğu ile samimi dostluklar kuruldu alışveriş gerçekleşmese dahi en güzeli de bir çok satıcı ile konuştuğumda Bizim sayfamızdan Golftutkusu'ndan haberdar olmaları ve   Çok olumlu  dönütler almam, bizleri onurlandırdı. Sonuç olarak Kendimi Yılın son Günü 31 aralık  Soğuk bir Kış Günü Ankara da  buldum. Yarış mavisi R line Aracımı satın almak üzere...  Mehmet Bey adında son derece Otomobil tutkusu olan VAG grubu araçlardan ve Golf konusunda çok bilgili olan ilgili ve Bilinçli bir Golf severden aracımı alıyor olmak ayrıca Hoş muhabbetler ve Güzel anılar bırakmak adına alışverişimizin Dostane ve Güven içerisinde geçmesi son derece keyifli idi. Ayrıca Bu alışverişin gerçekleşmesi adına çok katkısı olan Ankara da yaşayan Değerli Arkadaşım Güzel insan Ahmet Hocama da çok Teşekkür ederim. Bu süreçte yanımda olan görüş ve önerileri ile daha doğru zamanda  içime sinen Böylesi Güzel bir Araç almamda yardımlarını esirgemeyen ; Golftutkusu Yönetimimize , VW  Yetkili satıcısı Avek Otomotivden Cihan Sahil Beyfendiye, VW voskar Bayiinden İsmail beye, ve Tüm Dostlarıma da ayrıca teşekkür ederim. [emoji4] 

Allahım daha güzellerini sizlere nasip eylesin Golftutkunu Dostları. Rabbim utandırmasın Kazasız belasız Günlerimiz olsun inşallah.

Aracımız  2017 model 1.4 TSI Highline  DSG 125 PS ( Aralık 2017 Çıkışlı) 

Opsiyon olarak ise:

*Yarış Mavisi ( benim için en önemli opsiyon [emoji4]  ) 

*R-Line dış paket ( Body Kit)

*Cam Tavan 

*Geri görüş kamerası

*Keyless Anahtarsız Giriş&Çalıştırma

*Dynaudio 400w ses sistemi

* App Connect (Android Auto-Mirrorlink)

*18 Sebring Jantlar & Spor Süspansiyon

*Çift USB Girişi (Ön Kol dayama içi)

* Kablosuz Şarj özelliği

*Isıtmalı ön koltuklar 

Herkese Saygı ve Selamlarımı Sunar Iyi Forumlar dilerim[emoji120][emoji870]

a2f6f781bad85d7b603290bfd8f6c605.jpg
8f3a581dc3a2e92f4230205e4c0b05f6.jpg
28ca844b1fea1a4a2e6d4d357825ba62.jpg
f82b154ffff3dc59272830b8dace0141.jpg
f35b14c6da0878b245edc50072d2c6aa.jpg
e851409b8edd05606340084571a0c9bb.jpg

561b3d2332864ab56c42071fd9443da4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun kazasız belasız günler darısı bize olsun inşallah resim bekliyoruz :)  

Hayırlısı olsun[mention=208]Ender[/mention] hocam güle güle kullanın yeni arabanızı.Arabanızın fotolarınıda görürsek çok güzel olur.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok güzelmiş maaşallah.

@yusufacs Teşekkürler Hocam . Resim ekledim :)  

@slck Teşşekkür Ederim Hocam sağolun.

Hocam selamlar,hayırlı olsun.

Benim aracım için telefonda yazışmıştık.

Aldığınız aracı görünce size hak verdim.

Gerçekten dört dörtlük bir Golf bulmuşsunuz.

İyi günlerde kullanın.

Ben de tiguan aldığım için golfü satmaya çalışıyorum ama golf 8 çıkınca geri döneceğim inşallah.

Hayırlı olsun güle güle kullanın .

Hayırlı olsun hocam. R aldım ama aklımda yarış mavisi kaldı :)  

Güle güle kullanın...

Bebek gibiymiş. Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler hocam. Herkesin kalbindeki araca sahip olması dileğiyle :)

Hocam hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız umarım. R line  opsiyonlu golfe yarış mavi çok yakışıyor bence.farlar standart highline farı mı yoksa dinamik çift j li farlar mı?

Birde mahsuru yoksa eğer araç kaç binde kaça aldınız?

Araca KOCAMAN MAŞALLAH.Her golf tutkunu erkeğin gönlündeki kombinasyondaki aracı almışsın Ender Abi👍kazasız belasız kullanmak nasip olsun.Araç ilanlarda mıydı çevreden mi denk geldi?

Geri
Üst Alt