2013 golf 7 tdi dsg comfortline

Golftdi

Katılımcı Üye

İsim
Bayrak
Arkadaşlar öncelikle merhaba sitede yeniyim ismim necip siirttenim, daha dün 2012 12. Ay çıkışlı golf 7 aldım fiyatı sizce kaç aralıklarında olmalı? 54 bin km de, değişensiz kayıtsız boyasız xenonlu, 1,6 tdi otomatik 

Arkadaşlar öncelikle merhaba sitede yeniyim ismim necip siirttenim, daha dün 2012 12. Ay çıkışlı golf 7 aldım fiyatı sizce kaç aralıklarında olmalı? 54 bin km de, değişensiz kayıtsız boyasız xenonlu, 1,6 tdi otomatik 

88485E48-B4CF-4B95-8AE7-1A8D468B0A12.jpeg

0C303EA7-BEF8-4E2E-A544-AE293B823245.jpeg

95394616-86F2-4CE1-AC70-7F9C834DA437.jpeg

@Golftutkudurteşekkürler hocam öncelikle, konu başlığına gelince inanın bende yeniyim pek bilmiyorum konu aç yazıyordu öyle yazdım galiba

Hocam aracınızda güzel opsiyonlar varmış. 85 iyi fiyat. Xenon pahalı ve comfortline da bulunması zordur.

@yusuf yani ucuzamı almışım hocam?

@yusuf çok teşekkürler kardeş, sende ne var golf

@yusuf Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin. Ben aküyü değişmeyi düşünüyorm önerin varmı hangi akü, bir de yağ, filtreler, balatalar kendim aliyim hangileri bilgin var mı?

@yusuf Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin. Ben aküyü değişmeyi düşünüyorm önerin varmı hangi akü, bir de yağ, filtreler, balatalar kendim aliyim hangileri bilgin var mı?
Hengst mi neydi o markanın filtreler iyi. Akü olarakta sizdeki akünün özelliklerini taşıyan bir akü alın. Agm ise Agm efb+ ise efb+ bilindik markaların çoğu aynı işi görür 

@yusuf  İlk Gelen Comfortline lar xenonlar ile geldi hocam Türkiye'ye.

İç donanım olarak neler mevcut fiyatı etkiler bir nebze. Hız sabitleyici ön arka sensör limitleme yani sürüş konfor paketi vs vs. Km olarak oldukça düşük dizel bir golf için. Güle güle kullanın.

Geri
Üst Alt