Aracımı kaç paraya satmalıyım ? DSG DİZEL

@yusuf lastikler bitik, bakım zamanıda geçmiş, birde kış olunca kısa mesafede böyle demekki. Peki hocam kapı altlarında kırmızı ışıklar yanmıyor o neden acaba
Onlar hiçbir golf de yok. Onları sonradan taktırabilirsiniz. Bakımı da geçirmeyin fazla. Malum iyi niyet garantisi yalan olmasın.

@yusuf hocam iyi nitet garantisi kalmamıştırki, araç sadece ilk bakımda servise gitmiş sonrasj hep dışardan.

Arkadaşlar yeni üye oldum ve konu açtım ama güncel konularda gözükmüyor niye acaba?

Yok güzel bir konu oluşturdum difüzörle alakalı konuyu göremeyince b diye bişe deneyim dedim o gözüküyor demeli ama şu an profilimde olan asıl konu gözükmüyor

@yusuf ben de ayrı başlık açmak istemedim benim aracım ne kadar eder acaba bi bilgim yol herkes çok değişik fiyatlar yazmış çünkü.

2015 1.6 tdi dsg comfortline+sürüş konfor paketli
tungsten gri
63600 km
bakımları full yetkili servis bakımlı
tek hasar kaydı var 7600 tl şehir içi hızlarında otobüse sağ yanı sürtmekten dolayı oluştu. 2 kapım değişti sağ ön ve arka çamurluğum lokal boyandı serviste kayıtları mevcut
bir de dubaya sürtmeden dolayı sol arka kapım da boyalı
Kafaya takılacak kazalar değiller bence. Ne kadar edeceği konusunda kararsız kaldım

74b46b25be812c9c92b942cf242dae3b.jpg

Bu 7600 tl lik kazanın fotoğrafı sol arka kapının fotoğrafı bilgisayarda.

@yusuf ben de ayrı başlık açmak istemedim benim aracım ne kadar eder acaba bi bilgim yol herkes çok değişik fiyatlar yazmış çünkü.

2015 1.6 tdi dsg comfortline+sürüş konfor paketli
tungsten gri
63600 km
bakımları full yetkili servis bakımlı
tek hasar kaydı var 7600 tl şehir içi hızlarında otobüse sağ yanı sürtmekten dolayı oluştu. 2 kapım değişti sağ ön ve arka çamurluğum lokal boyandı serviste kayıtları mevcut
bir de dubaya sürtmeden dolayı sol arka kapım da boyalı
Kafaya takılacak kazalar değiller bence. Ne kadar edeceği konusunda kararsız kaldım

Bu 7600 tl lik kazanın fotoğrafı sol arka kapının fotoğrafı bilgisayarda.
Hocam kazalar ufakta olsa değişen boyanan dendi mi insanlar uzaklaşıyor. 80 civarına gidecektir. Satılması kolay olmaz ama biraz bekleyebilir. 82 civarına koyabilirsiniz ilana bence.

Hocam kazalar ufakta olsa değişen boyanan dendi mi insanlar uzaklaşıyor. 80 civarına gidecektir. Satılması kolay olmaz ama biraz bekleyebilir. 82 civarına koyabilirsiniz ilana bence.
Hocam çok doğru ikinci el piyasasında en ufak bir hata olsa insanlar burun kıvırıyor yada fiyatı öldürmeye çalışıyor. Düzgün yapılıp yapılmadıgına, hakkıyla boyanıp boyanmadığına kimse bakmıyor. Şuan ikinci el araç alcak olsam şasisinden herhangi bir onarım görmeyip, parçalar işinin ehli bir usta tarafından yapıldıysa ve kazalı, değişeni yada boyalı olduğu sırıtmıyorsa ve araç düzgün kullanılmışsa, bakılmışsa ederi verilip alınır 😊..

Moderatör tarafında düzenlendi:
2013 Model 1.6tdi DSG Golfümü ilana koymayı düşünüyorum ama kaç yazarım bilmiyorum 7.5 yada 1 serisi alıcam ama piyasa çamur gibi bazıları 110.000TL ye koymus bazıları 75e kafam karıştı aracımı hak yemeden hakkınıda alarak sizce kaça satabilirim ?

Özelliklerini yazayım

Comfortline, TungstenGri, Bi-Xenon, Orjinal led stop, Gti Dönüşüm(para etmez hatta satmadan çıkartırım belki) Highline ekran 6.5

151.000KM de araç Boyasız plastikten boya çıkmıyor zaten öntampon-arka tampon kaza bile denmeyecek kazalardan boyalı arkadan dokundurdular , arkadan dokundurdum :D  2 plastik tamponda boyalı ama kaportada boya işçilik 0, içi temiz durumda çiziksiz delik vb yok.. motor yürüyen tertemiz sorun çıkarmadı şükür Dsgden bir sorun yaşadık ama tertemiz tamir ettirebildim aküsü yeni değişti

Sizce kaç para yazmalıyım aracıma KM si çokmu sizce ? 
80-85 Bin civarı hocam KM Biraz geçmişsiniz keşke 100 Bine yaklaşmaya yakın satsaydınız 

Sahibindende filtrelendirme yaptım ve araçlara baktım.
2015 model tdi dsg comfortline 60-70 bin km arası
en düşük ilan 91bin tl fiyata sahip. (araba galeride, benim kadar değişen boyanan parçası var ve sürüş konfor paketi yok)
Hatasız olanlar ise 96bin tl den başlıyor. Zaten satma gibi bir niyetimiz yok ama yazılırsa en düşük 91 yazılır gibime geldi kaza durumundan dolayı. Piyasası artmış ya bu golflerin

Sahibindende filtrelendirme yaptım ve araçlara baktım.
2015 model tdi dsg comfortline 60-70 bin km arası
en düşük ilan 91bin tl fiyata sahip. (araba galeride, benim kadar değişen boyanan parçası var ve sürüş konfor paketi yok)
Hatasız olanlar ise 96bin tl den başlıyor. Zaten satma gibi bir niyetimiz yok ama yazılırsa en düşük 91 yazılır gibime geldi kaza durumundan dolayı. Piyasası artmış ya bu golflerin
Hocam sadece 2015 için bakarsanız belki bulamazsınız ama önemli olan km. 50-60 bin k de hatasız araçlar 85-87 arasında rahatça bulunabilir. Acelesi yoksa 91 yazılıp beklenir ama bence satışı dediğim rakamların üstünde uzun sürecektir.

Hocam sadece 2015 için bakarsanız belki bulamazsınız ama önemli olan km. 50-60 bin k de hatasız araçlar 85-87 arasında rahatça bulunabilir. Acelesi yoksa 91 yazılıp beklenir ama bence satışı dediğim rakamların üstünde uzun sürecektir.
Benim aracım 110 luk Cxx motor yani 2016 şasi kodlu bir araç. 2013 arabalarla kıyaslamak mantıksız bence. Zaten satmayacağız 3-4 sene daha binmeye devam

Geri
Üst Alt