Aracımı kaç paraya satmalıyım ? DSG DİZEL

İsim
Meriç Mavisu
2013 Model 1.6tdi DSG Golfümü ilana koymayı düşünüyorum ama kaç yazarım bilmiyorum 7.5 yada 1 serisi alıcam ama piyasa çamur gibi bazıları 110.000TL ye koymus bazıları 75e kafam karıştı aracımı hak yemeden hakkınıda alarak sizce kaça satabilirim ?

Özelliklerini yazayım

Comfortline, TungstenGri, Bi-Xenon, Orjinal led stop, Gti Dönüşüm(para etmez hatta satmadan çıkartırım belki) Highline ekran 6.5

151.000KM de araç Boyasız plastikten boya çıkmıyor zaten öntampon-arka tampon kaza bile denmeyecek kazalardan boyalı arkadan dokundurdular , arkadan dokundurdum :D  2 plastik tamponda boyalı ama kaportada boya işçilik 0, içi temiz durumda çiziksiz delik vb yok.. motor yürüyen tertemiz sorun çıkarmadı şükür Dsgden bir sorun yaşadık ama tertemiz tamir ettirebildim aküsü yeni değişti

Sizce kaç para yazmalıyım aracıma KM si çokmu sizce ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Km çok hocam 90.000 km de manuel olanı arkadaş 74 e satamıyor 2 aydır. Bunun da 80 altında kalır düşüncesindeyim 

Iki hafta once beyaz 2013 highline manuel 57 bin km de kaldirima carpma sonucu tampon serviste degismis ve sag ön camurlukta kuru cekicli varlığı yokluğu belli olmuyor. 89 bine aldım siz değerlendirin. Comfort ile highline arasinda farin haricinde cok fark var. 2015 manuel comfortline 33 binde 90 bin istiyordu.

Iki hafta once beyaz 2013 highline manuel 57 bin km de kaldirima carpma sonucu tampon serviste degismis ve sag ön camurlukta kuru cekicli varlığı yokluğu belli olmuyor. 89 bine aldım siz değerlendirin. Comfort ile highline arasinda farin haricinde cok fark var. 2015 manuel comfortline 33 binde 90 bin istiyordu.
Benimki DSG Extra para ama 152bin KM oldu  sizinki 57bin benimkinin 3e1 kadar :D  81 yazıp 78 e falan bırakırım sanırım aracı yoksa satılmayacak ki aracı highline ada cevirdim aslında :D

@Meriç Mavisu  2013 tdi dsg comportline 54 bin km de, boyasız değişensiz kayıtsız ne eder sizce?

Hocam ne araba alacaksanız o bayiiye vermeye çalışın onlar kaça sayarsa 3-5 en çok 10bin üste koyup ilan açıp satmaya çalışın.Pazarlıktada ne düşerseniz artık size kalmış.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@yusuf ben aldım hocam, 85 e aldım acaba çok mu diye düşündüm

@yusuf teşekkürler hocam, ilk golfüm çok eksiğimde var, aracı tanımıyorum, mesela akü durumuna baktım göstergelerin ortasındaki tuşa basılı tutarak %0 gösterdi bitik mi acaba bitikae neden çalışıyor hocam bilgin var mı

@yusuf teşekkürler hocam, ilk golfüm çok eksiğimde var, aracı tanımıyorum, mesela akü durumuna baktım göstergelerin ortasındaki tuşa basılı tutarak %0 gösterdi bitik mi acaba bitikae neden çalışıyor hocam bilgin var mı
Hocam orası her zaman düzgün göstermez. Bakımları yetkili serviste yapıldı ise iyi niyete girer akü. Start stop devreye giriyor ise sorun yoktur. Eksik donanım yavaş yavaş tamamlanır

@yusuf hocam ortalama tüketimde 9.0 litre gösteriyor çok değil mi neden acaba

@yusuf lastikler bitik, bakım zamanıda geçmiş, birde kış olunca kısa mesafede böyle demekki. Peki hocam kapı altlarında kırmızı ışıklar yanmıyor o neden acaba

Geri
Üst Alt