Jump to content

Recommended Posts

19 dakika önce, İlker34 yazdı:

Acc online odis ile legal olarak kodlandı diye anladım. Peki nasıl mümkün oldu ? Ben 2016 yılında ne denesem olmamıştı . Şimdi ise bi şekilde yapılabiliyor fakat legal yoldan değil , bir nevi crack gibi diye duymuştum. Ama çok güzel proje elllerin dert görmesin hocam 

Tamamen legal ilker hocam (: biliyorum dediğin o yöntemleri

_20181231_232454.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 30.12.2018 at 02:12, murat644 yazdı:

Acc ve lane assist( adaptif hız sabitleyici ve şerit takip sistemi ) retfofiti yapmak isteyen olursa yardımcı olabilirim parça ve kodlama konusunda.

Merhaba Murat Bey,

Bu iki özellik de çok ilgimi çekiyor. Parça listesini ve alabileceğimiz linkleri paylaşırsanız çok memnun olurum. Kodlamada da yardımcı olursanız gerçekten bu işe girişmek isterim. 

Şimdiden teşekkürler. 

murat644 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam elinize sağlık aracımı aldığım günden beri aklımda olan bir şey. Bu bile yapılabiliyorsa highline aracımda nasıl hala appconnecte sahip değilim anlayamıyorum.

Ayrıca çok detaylı güzel bir paylaşım olmuş. Birde bir liste halinde ne aldığınızı ve yaptığınızı yazarsanız eğer çok güzel olur. Bir çok insana burada esin kaynağı oldunuz gerçekten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

öncelikle elinize kolunuza sağlık. asıl mesleğim elektronik olmasına rağmen bir cok arkadaşımında yeri geldi tuş arızasına kadar destek olabilirken iş kendi aracıma gelince nedense elim gitmiyor bu yüzdein cesaretiniz için tebrik ederim cünkü sonunda araca zarar vermekte var. benim merakımsa şu aracım 2017 highline acc eğer zahmet olmayacaksa parça listesini link atabilirmisiniz. neler gerektiğiyle alakalı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, bekirtaskin yazdı:

@murat644 hocam ben ACC'yi ender elektronikte taktirdim, sizin videonuzu gorunce dun onune koli koyup test ettim fakat hic bir sekilde frenleme yapmadi. Gozden kacirdigim bir sey mi var? 

Eksik kodlanmıştır, kodlattığınız yere durumu anlatın yeniden front assist ile kodlasınlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, murat644 yazdı:

Eksik kodlanmıştır, kodlattığınız yere durumu anlatın yeniden front assist ile kodlasınlar

Front asisst menulerde var ve aktif gozukuyor. Baska araclara karsi acil frenleme yapiyor, onu test ettik. Ayni buradaki gibi davraniyor;

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şerit takip asistanı ve trafik levha algılayıcı için far sensörü ya da yağmur sensörü olması yeterli mi?

Bu sensörler var ise kodlama ile şerit takip asistanı aktif hale getirilebiliyor diye biliyorum.

Eğer bu saydığım sensörler var ise ön cam değişimine yine de gerek var mı?

Bu arada elinize sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
41 dakika önce, chnyildirim yazdı:

Şerit takip asistanı ve trafik levha algılayıcı için far sensörü ya da yağmur sensörü olması yeterli mi?

Bu sensörler var ise kodlama ile şerit takip asistanı aktif hale getirilebiliyor diye biliyorum.

Bu arada elinize sağlık.

Bu özelliklerin kazanilmasi icin ön cama kamera takılıyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, chnyildirim yazdı:

Bu arada elinize sağlık.

Şerit takip ve tabela için ön cama kamera takılmalı. Far sensörü ve yağmur sensörü başka. Uzun far asistanı olsa dediğiniz mümkün olurdu ama ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: MKT86001
      Sayın arkadaşlar o günde sordum ama tam olarak sorumun yanıtını alamadım
      aracımı park ederken önce boşa aldım sonra ayağımı frenden çektim park frenini çektim sonra tekrardan frene basarak park konumuna getiriyorum bunu alışkanlık haline getirdim bu doğrumudur bu işlemleri yaparken
      birde ayağımı fren pedalına basarken bazen kazık gibi oluyor pedal bazen yumuşacık oluyor bunun sebebi nedir arkadaşlar sizce
    • Yazan: MKT86001
      arkadaşlar dokunmatik ekrana n11 den koruyucu film aldım bir yerde uygularım ama beğenmedim Mersin ve civarında bunu iyi uygulayacak bir arkadaş varmı

• Yazan: ilter1995
      Arkadaşlar herkese selamlar,
      Hafta Başında yeni bir araç aldım. Confortline donanımlı dizel manuel, çokta hoşuma gitti,
      araç üzerinde değişiklikler yapmak istiyorum,
      Led stop, Led ön farlar ve multimedia sistemi (RCD330 PLUS) ile başladıktan sonra cruise control far ve yağmur sensörü ile devam edeceğim,
      Malum site üzerinde replika led stop ve golf 6 için U led farlara rastladım, Fiyatları da bana göre uygun,
      sizin düşünceniz nedir bu konuda, Far ve stoparda pişman olur muyum ?
      Bunun haricinde fiyat alabileceğim önerebileceğiniz bir yer var mıdır ?

• Yazan: ismailtnc
      Merhaba Arkadaşlar;
      Aracım 2015 1.2 TSI Confortline 36.500 Kilometrede

Aracın ilk sahibiyim sıfır aldım sol ön çamurluk park halinde başka bir aracın çarpması sonucu değişim yapılmıştır 1 parça değişen bir parça da lokal boya mevcuttur bunlar batı otomotiv de yapıldı.

Tüm bakımları Denizli Batı Otomotiv yetkili servisinde yapılmıştır. Ön fren balatalarını da son bakım da değiştirilmiştir.

Kasım ayında yaklaşık 250 TL’ye ön arka silecekleri değiştirildi.

Kilometresi orijinaldir.

Araç içinde hiç sigara içilmemiştir.

Fenni muayenesi Mart 2020’ye kadar devam etmektedir.

2019 mart sonuna kadar da aracın garantisi devam etmektedir.

İlave Paketler;

Sürüş paketi ( Hız sabitleyici, Ön arka park sensörü )

Işık paketi ( Yağmur sensörü, Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, eve geliş evden gidiş ışıkları karanlık olduğunda 30 saniye boyunca yakıyor )

Far sensörü otomatik yanan farlar, dönüşe duyarlı sis farları, ışıklı makyaj aynaları, geri vitese alındığında otomatik olarak aşağıya hareket eden sağ dikiz aynası.

Standart Donanım;

Alcantara bej renkli koltuk döşemeleri
      Ön ve arka kol dayama
      İç ambians aydınlatma
      Ön-arka park sensörleri
      Viraj aydınlatma sistemi
      Isıtmalı yan aynalar
      Star-stop özelliğini
      Yokuş kalkış desteği
      Elektronik park freni
      Yol bilgisayarı
      Lastik basınç sensörleri
      Yorgunluk algılama sistemi
      Sürücü ve yolcu koltuğu bel desteği
      Soğutmalı torpido
      8 hoparlör, Sd kart okuyucu, Aux-in girişi
      Bagajda 12v soket
      Sürücü ve yolcu tarafı eşya gözü
      Far yükseklik ayarı
      Klimatronik klima

• Yazan: Akdnz
      Merhaba dostlar,
      1.6 tdi golf 7 110 luk araca 4.yillik bakimi icin 1400 tl fiyat verildi.1280e indireceklerini soylediler.Neyse ben mann filtreleri ve castrol 5w30 ll yagi alarak kendin bakımını yapmak istedim.Daha onceki araclarimda kendim yapiyordum.
      Aracin kitapcigini inceledigimde sikma torku degerlerini goremedim.
      1.si karter tapasi sikma torkunu bileniniz var mi ?
      2.yakit filtresini degistirirken hava yapmamasi icin mazot ekleme haricinde dikkate almam gereken bir konu var mi?
      Tork degerlerini bulabilseydim, uygun tork anahtari alarak yag degisimini de kendin halletmek istiyordum.
      Bir diger konu da soyle her isime yarayacak ozellikle aracla ilgili, lokma anahtar seti onerisi var mi? (Izeltas harici uygun ve kullanisli bir takim)