Jump to content

Recommended Posts

19 dakika önce, İlker34 yazdı:

Acc online odis ile legal olarak kodlandı diye anladım. Peki nasıl mümkün oldu ? Ben 2016 yılında ne denesem olmamıştı . Şimdi ise bi şekilde yapılabiliyor fakat legal yoldan değil , bir nevi crack gibi diye duymuştum. Ama çok güzel proje elllerin dert görmesin hocam 

Tamamen legal ilker hocam (: biliyorum dediğin o yöntemleri

_20181231_232454.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 30.12.2018 at 02:12, murat644 yazdı:

Acc ve lane assist( adaptif hız sabitleyici ve şerit takip sistemi ) retfofiti yapmak isteyen olursa yardımcı olabilirim parça ve kodlama konusunda.

Merhaba Murat Bey,

Bu iki özellik de çok ilgimi çekiyor. Parça listesini ve alabileceğimiz linkleri paylaşırsanız çok memnun olurum. Kodlamada da yardımcı olursanız gerçekten bu işe girişmek isterim. 

Şimdiden teşekkürler. 

murat644 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam elinize sağlık aracımı aldığım günden beri aklımda olan bir şey. Bu bile yapılabiliyorsa highline aracımda nasıl hala appconnecte sahip değilim anlayamıyorum.

Ayrıca çok detaylı güzel bir paylaşım olmuş. Birde bir liste halinde ne aldığınızı ve yaptığınızı yazarsanız eğer çok güzel olur. Bir çok insana burada esin kaynağı oldunuz gerçekten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

öncelikle elinize kolunuza sağlık. asıl mesleğim elektronik olmasına rağmen bir cok arkadaşımında yeri geldi tuş arızasına kadar destek olabilirken iş kendi aracıma gelince nedense elim gitmiyor bu yüzdein cesaretiniz için tebrik ederim cünkü sonunda araca zarar vermekte var. benim merakımsa şu aracım 2017 highline acc eğer zahmet olmayacaksa parça listesini link atabilirmisiniz. neler gerektiğiyle alakalı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, bekirtaskin yazdı:

@murat644 hocam ben ACC'yi ender elektronikte taktirdim, sizin videonuzu gorunce dun onune koli koyup test ettim fakat hic bir sekilde frenleme yapmadi. Gozden kacirdigim bir sey mi var? 

Eksik kodlanmıştır, kodlattığınız yere durumu anlatın yeniden front assist ile kodlasınlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, murat644 yazdı:

Eksik kodlanmıştır, kodlattığınız yere durumu anlatın yeniden front assist ile kodlasınlar

Front asisst menulerde var ve aktif gozukuyor. Baska araclara karsi acil frenleme yapiyor, onu test ettik. Ayni buradaki gibi davraniyor;

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şerit takip asistanı ve trafik levha algılayıcı için far sensörü ya da yağmur sensörü olması yeterli mi?

Bu sensörler var ise kodlama ile şerit takip asistanı aktif hale getirilebiliyor diye biliyorum.

Eğer bu saydığım sensörler var ise ön cam değişimine yine de gerek var mı?

Bu arada elinize sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
41 dakika önce, chnyildirim yazdı:

Şerit takip asistanı ve trafik levha algılayıcı için far sensörü ya da yağmur sensörü olması yeterli mi?

Bu sensörler var ise kodlama ile şerit takip asistanı aktif hale getirilebiliyor diye biliyorum.

Bu arada elinize sağlık.

Bu özelliklerin kazanilmasi icin ön cama kamera takılıyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, chnyildirim yazdı:

Bu arada elinize sağlık.

Şerit takip ve tabela için ön cama kamera takılmalı. Far sensörü ve yağmur sensörü başka. Uzun far asistanı olsa dediğiniz mümkün olurdu ama ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: malcomrevolver
      Herkese merhaba,
      Aşağıdaki modellerde dsg Golf araç arıyorum. İlgilenenler iletişime geçebilirler. Teşekkürler.
      70.000 km aşağısı, dsg titizlikle kullanılmış. Tercihen 10K ve altı trameri olan. Yetkili servis bakımlı.
      2016 model, ocak sonrası üretim 1.2 tsi 110 bg veya 1.4 tsi 125 dsg
      veya
      Makyajlı 2017 model, 1.0 tsi dsg veya 1.4 tsi dsg 125 bg
      Cam tavan vb artıları olabilir. 
      Şimdiden teşekkürler. Sevgiler. 
    • Yazan: bursair
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel bilgiler: Pasifik Mavi , Boya değişen yok , Kamera, Cam Tavan , ULED  
      Boya ve değişen:  Yok
      Fiyat: 135.000tl .  -   ilan no : 698418789 - sahibinden ilan numarası
      Km : 38.000
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: emany
      Merhabalar,
      Golf 7 highline (2015) aracıma GTI difüzör taktırmak istiyorum. Şu anda solda 2 çıkış var aracımda. Birini iptal edip, kazanın sağından küçük bir delik ile sağa da bir çıkış almak istiyorum. Yani sol ve sağda birer çıkış olacak.
      Şimdi aklıma takılan ben kazanı deldirince son susturucuyu iptal etmiş oluyor muyum?
      Muayenede bu bir sıkıntı çıkartıyor mu? 
      Muayenede sorun oluyorsa bunun çözümü var mıdır?
      Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Emptis
      Ürün Adı:  17" Madrid Jant
      Detaylar:  Orijinal fabrika çıkışı. Lastiklerle beraber. 4 adet. 16" orijinal jant ve lastik takımı ile takas olur.
      Lastiklerin 3'ü BluEarth A marka 1'i Pirelli. Üretim yılları 2015-2016. Ortalama kullanımları 30bin km. 
      Sahibinden ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-orijinal-golf-7-17-madrid-jant-takimi-ve-lastik-697680949/detay
      Fiyat:  2250₺
      Fotoğraf:  

• Yazan: Emptis
      Merhabalar. 2013 model Golf 7 sahibiyim. Aracımda cam tavan var. Araçla giderken cam tavan hafif tıkırtılı ses yapıyor. Hız, yol durumu vs fark etmiyor. Her türlü yapıyor. Sesin cam tavandan geldiğine eminim. Çünkü hafif de olsa açıkken yapmıyor. Yani sadece kapalı iken yapıyor. Sanki boşluk kalıyor gibi. Açık olunca ise ses kesiliyor. Bu sorunla karşılaşan ve çözümü olan var mı acaba?