murat hocam 

sürüş profili seçimi hangi parçalara ihtiyaç duyuluyor, ne kadar tutuyor bilgi verebilir misiniz. 

murat hocam 

sürüş profili seçimi hangi parçalara ihtiyaç duyuluyor, ne kadar tutuyor bilgi verebilir misiniz. 
Tuşu servisten alırsanız 1170TL, sadece tuş takımı ve kablo tesisatı var, kodlama için online gerekiyor yine, servisten alırsanız işçilik dahil 1500 TL veya üzeri gibi bir rakama halledersiniz

Sürüş profili seçiminde spor modda iken gaz tepkimelerinde değişiklik oluyor mu Hocam? 

Yorucu ve uzun süreçti gerçekten ellerine emeğine sağlık kardeşim, yapmak istedikten sonra elimizden bisey kaçmıyor 😁 benden önce yaptin ama bende bi konu açarım artik :)

Memnun kaldınız mı peki Hocam? Bir de hiç u led denemesi yaptınız mı acaba? 

Yorucu ve uzun süreçti gerçekten ellerine emeğine sağlık kardeşim, yapmak istedikten sonra elimizden bisey kaçmıyor 😁 benden önce yaptin ama bende bi konu açarım artik :)
Aynen kardeşim, kesinlikle olmuyor diye bir şey yok bunu bi kez daha anlamış olduk :)

Hocam tebrik ederim, güle güle kullanın.
Teşekkürler hocam, sağolun :)

Memnun kaldınız mı peki Hocam? Bir de hiç u led denemesi yaptınız mı acaba? 
Memnunum evet, U led yapan arkadaşım var @forjust1dayforumda konusu da var hatta hocam, yapılacak projeler arasında U led olacak tabiki :)

Hayırlı olsun., bi şey soracağım "online odis" bağlantısını nasıl nereden temin ettiniz.?
Erwin Portal üzerinden gerekli belge ve şartları sağlarsınız alabilirsiniz hocam, başvurunuz kabul edilince kayıt aşamasında marka başına 2bin euro(vw, audi, seat, skoda), her kullanıcı için aylık 150 euro aidat ücreti var. 

Hayırlı olsun   lane asist ve diğerleri benim kafamdada varda camı değiştirmeye kıyamıyorum :)   bu kadar doluluğa vienna deri ve highline trimler yakışır :)

Hayırlı olsun   lane asist ve diğerleri benim kafamdada varda camı değiştirmeye kıyamıyorum :)   bu kadar doluluğa vienna deri ve highline trimler yakışır :)
Teşekkürler, Sırada discover pro media, ve u led var, trimler en son hocam :)

Geri
Üst Alt