Golf 8 Yeni Far (Stop) Sistemi

KaiZeN

Üye
İsim
Erçin
Arkadaşlar merhaba,

Golf 8 hakkında bilgi, fotoğraf ve video ararken volkswagen in yeni far sistemini tanıttığını ve fotodaki stoplarin yeni golf 8 e ait olduğu söyleniyor. Haberi okumayan arkadaşlar olabileceğinden paylaşmak istedim.

Haberde; 30.000 adet LED ile tasarlandığı tahmin edilen farların, etrafına bilgilendirici yazılar, simgeler veya logolar gösterebildiği belirtiliyor. Görseller de yayınlanana göre Volkswagen, elektrikli araçlarının pil durumunu, doluluk seviyelerini farlar üzerinden gösterebilecek. Ayrıca tasarlanan far gösterdiği uyarı işaretleri ile sürücüleri uyarabilecekmiş.

vw-interactive-led-lights.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@KaiZeN 30 bin kere maşallah teki 1500 euro desek çifti 18bintlcik eder.

Golf 8 stop alacağımdan golf 7 ledlerim satılıktır, zaten golfün kasa değişeceğe benzemiyor ayfon gibi çizgilerini koruyor maşşalah 😀

@KaiZeN 30 bin kere maşallah teki 1500 euro desek çifti 18bintlcik eder. 

Golf 8 stop alacağımdan golf 7 ledlerim satılıktır, zaten golfün kasa değişeceğe benzemiyor ayfon gibi çizgilerini koruyor maşşalah 😀
Eski led stopların piyasa değeri ne kadar şuan? (sıfır/2.el) Ben de kayan sinyalliye geçmek için satmayı düşünüyorum da.. ;)

@Gölge golf 7 sıfır set  4500 civarı ikinci el tutturabildiğinize ama yeni alacağınızı da orj alın derim

@bf417 Tşk. Ben eski ledlerin fiyatını sormuştum, kaça satarız diye.. ;)

@Gölge golf 7 nin arka led stoplar 4500 sıfırı hocam temizse ikinci eli 2500 e gider gibi ama makyajlının sıfırını bilmiyorum.

[mention=6422]bf417[/mention] Tşk. Ben eski ledlerin fiyatını sormuştum, kaça satarız diye.. [emoji6]
1900-2000 civarına sarı sitede bir çok ilan mevcut. Bi tık daha altına hızlı satış gerçekleşir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim için anlam ifade eden tek teknoloji ardımıza yapışan yaratıkları kör eden far teknolojisidir, şimdilik sisler ile idare ediyoruz.

Geri
Üst Alt