Torpido Temizlik Ürün tavsiyesi

Hocam seçtiğim Waxpro ürünlerin siparişini verdim yakında gelir muhtemelen. Gelince ben de mutlaka incelemesini paylaşacağım forumda. Henüz yeni olduğu için çok fazla ürün yorumu olmasa da inceleme ve uygulama videolarını paylaşayım. Mahmut hocamdan da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Video 1

Video 2
Sizden de geribildirim bekliyorum hocam mutlaka :) eldeki ürünleri kenara bıraktıracak bir ürünse hemen almak isterim:) 

@mustafacagri bende alacam 4. 5 parca ama bize özel bir indirim olsun diye bekliyoruz ve ürünlerde güzelse herkeze öneride bulunacagız en kosa zamanda mahmut abiden haber bekliyoruz

Yoğun kir varsa valet pro apc + auto finesse sptriz, haftalık temizlikse sadece sprtiz hem UV koruması var hemde temizleme özelliği var 

@mustafacagri bende alacam 4. 5 parca ama bize özel bir indirim olsun diye bekliyoruz ve ürünlerde güzelse herkeze öneride bulunacagız en kosa zamanda mahmut abiden haber bekliyoruz
N11 de üçlü setlerde indirim var gibi kargo ücretsizdi ama dediğim gibi bazı markaları aşacak seviyede ürünler ise almak isterim yoksa manası yok çünkü 

@berkozturk yogun bir kir yok ama kaliteli bir iç temizlik ürününe ihtiyac var devamlı kullanmak için hem korusun hemde temiz olsun diye 

@Zaytung kesinlikle hocam düzenli balım yapılınca temizlik daha kolay hale geliyor.  Toplu temizlik çok zorluyor :D 3 5 uygulamada bir apc yapıp spritz ile korumaya almak iyi geliyor 

@berkozturk ilginize tşk ederim bir konudada yardımınızı rica edecektim bu söylemiş oldugunuz ürünü hayalet ekranada sürsek olurmu yoksa hafif bir nemli bezlemi silelim ekrana bi zararı olurmu

@Zaytung Ekranda kullanılcak bir ürün değil hocam ekran için camsil , ipa , cam temizleyici veya nemli bez kullanabilirsiniz .  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben genelde iç temizlikte hassas yerlerde sonax araç içi temizleyicisini , plastik gibi yerlerde sulandırılmış apc , cam piano black gibi yerlerde ipa kullanıyorum .

@Zaytung hocam ben Adams öneririm hem antistatik hem uv koruyuculu hemde mat çok memnunum 

Geri
Üst Alt