Torpido Temizlik Ürün tavsiyesi

Zaytung

Üye
İsim
Zaytung
Sa arkadaşlar aracıma torpido temizlik ürünü almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım parlak görünümlü olanlarımı yoksa mat olanlarımı almak mantıklı bu konuda yardımlarınızı bekliyorum bu arada arac 2018 higline son olarak marka önerisi olan varmı bide hayalet ekrana sıkılmasının bir zararı olurmu acil yardımlarınızı bekliyorum marka olarak ben arexons yada würth baktım 

@AdanaDetailing  

Mahmut üstadımızın fikri öenmlidir bu konularda. Ayrıca forumda temizlik detaling bölümüne bakınabilirsiniz 

Hafif nemli bez yeterli.

İlla ki ürün kullanmak isterseniz AF spritz öneririm

İlginize tşk ederim parlak görünümden ziyade mat durmasından yanayım 

Forum müdavimlerimizden @AdanaDetailing hocamızın ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederim. Waxpro markası olarak geçiyor. Satışını https://www.detailingdeposu.com/ üzerinden yapıyor ve şuan kampanya var yanlış hatırlamıyorsam. Parlak görünüm veren ürünlerin hepsi geçici görünüm verdiği gibi uygulandığı zemini aşındırma özelliği bulunabiliyor. Waxpro’nun youtube’da uygulamalı videoları var. Mat görünüm vererek korumayı sağlıyor.

@AhmetCakmak Siteyi kontrol ettim alacaklarım var bu siteden haberim yoktu ilginize tşk ederim saygılarımla

@AhmetCakmak Siteyi kontrol ettim alacaklarım var bu siteden haberim yoktu ilginize tşk ederim saygılarımla
Ben teşekkür ederim hocam. @AdanaDetailing Mahmut hocamızın kendi dükkanında uygulayıp memnun kaldığı ürünlerdir Waxpro ürünleri. Henüz yeni olduğu için yavaş yavaş yaygınlaşıyor. Benimkisi sadece öneridir, seçim sizindir tabiki. İyi forumlar.

Ben teşekkür ederim hocam. @AdanaDetailing Mahmut hocamızın kendi dükkanında uygulayıp memnun kaldığı ürünlerdir Waxpro ürünleri. Henüz yeni olduğu için yavaş yavaş yaygınlaşıyor. Benimkisi sadece öneridir, seçim sizindir tabiki. İyi forumlar.
Hocam kullanma şansınız oldu mu acaba? İç kısımda Vp apc+af spritz ikilisini kullanıyorum. Bu iki ürünün yerini dolduracak bir ürün mü? 

Hocam kullanma şansınız oldu mu acaba? İç kısımda Vp apc+af spritz ikilisini kullanıyorum. Bu iki ürünün yerini dolduracak bir ürün mü? 
Hocam seçtiğim Waxpro ürünlerin siparişini verdim yakında gelir muhtemelen. Gelince ben de mutlaka incelemesini paylaşacağım forumda. Henüz yeni olduğu için çok fazla ürün yorumu olmasa da inceleme ve uygulama videolarını paylaşayım. Mahmut hocamdan da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Video 1

Video 2

@AhmetCakmak Ahmet bey siteden bişeyler alacagım ama golf tutkusu üyeleri olarak özel bir indirim alabilirmiyiz acaba hediye cek bölümüne yazabilecegimiz bir indirim alabilirmiyiz acaba

@AhmetCakmak Ahmet bey siteden bişeyler alacagım ama golf tutkusu üyeleri olarak özel bir indirim alabilirmiyiz acaba hediye cek bölümüne yazabilecegimiz bir indirim alabilirmiyiz acaba
Hocam henüz Mahmut hocamla konuşmadık ama ilerleyen zamanlarda olursa duyurusunu mutlaka yaparız.

Geri
Üst Alt