1.6 TDI DSG HIGHLİNE araç satımı hk.

Gokhan03

Yeni Üye
İsim
Gökhan
Arkadaşlar merhaba, 

Dizel otomatik makyajlı kasa 2017 model Golf 7,5 turmerik sarısı 18.000 km panoramik cam tavanlı araca sahibim. Boyası değişeni yok. Tamamen orijinal. 153.000 TL fiyat yazmayı düşünüyorum. Sizce normal mi? Fikir beyan eden herkese şimdiden teşekkür ederim. Saygılar

Merhaba hocam, uygundur o fiyatlar. Piyasa biraz karışık olduğundan 155 bin tl yazın isterseniz. Arz talep dengesine göre artırıp veya azaltırsınız bir miktar.

Bence aracınız sıfır sayılır acil paraya ihtiyacınız yoksa ben olsam ocak ayını bekler ötv indiriminin devam edip etmemesine göre fiyatlardım

1 aydır takipteyim malum sitede. Fiyat biraz piyasa değerinde olsa 1 hafta içinde felan gidiyor. Mesela 2 gün önce sizin aracın beyazına ama 2018 km de galiba 13 bin civarıydı. 148 bin fiyat yazdılar o gün satıldı. 160-170 yazanlar da var aynı araca ama hangi kafayla yazdıkları belli değil. Cam tavansız olsa en fazla 140 eder sizin aracınız. Tavan ne kadar fark yaratır onu da siz belirleyin

Tekrardan merhaba yukarıda özelliklerini yazdığım aracım 29500 km de satış fiytı olarak 163 bin tl nasıldır sizce? Hata boya kaza yok 

Evet highline :)  yorumlarınızı ivedi olarak bekliyorum forumdaşlarım? 

hakkınıza hayırlısı olsun,

sizi tebrik ederim, aracınızın değerini sorduğunuz için..

malum sitemizde polemik konusu olabildi zamanında, 

ama sizin gibi düşünceli insanlar topic açıp ederini tartışmak istiyor..

tekrar tebrik ederim sizi..

Hocam hayırlı satışlar.Zamanında arabanızı 120-125 arasında almışınızdır sanıyorum.
2 yılda 30k getiri çok iyi golf hep kazandırıyor.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni 508 almayı düşğnüyorum. Sizce pişman eder mi peki 

Bazen ederinden Eksik yazanlarıda görebiliyoruz 

153 üzerine +3 daha ekleyebilirsiniz 

156 bin  !! Km iyi çünkü (18000)

Tek pürüz ! Renk ! Bu renge kötü diyen olmadı evet ama 

Kullanıcı /yaş kategori ilişkisinde hep 30 yaş altına hitap eden bir renk gibi geliyor bana...

Yani 156 ya çıktık tekrar 153 e düşmek durumları olabilir....

Yeni 508? Afroditin mekanik versiyonu

En boş olanını bi kere geçin . .... bir gece Dağ bayıra ufo niyetine inse (harbiden ufo der kabullenirsiniz)

Sarı halojen ampullü ufo mu olur?

Boş prime 210 

Orta donanım Allure 260

dolu Gt line 295 

Allure ???

Çok iyi hesap kitap yapmanız lazım 

Ama bence 2 yıl sonra golf +30 bin değerleme yapıyorsa 

Bu allure aldığınız fiyattan +5 bin hadi +10 bin değerlenir.. 

(Enflasyon a  göre değerlenme falan yok bunun farkındayım tabi)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt