R sahibi oldum. Hayalden Öteydi...

@yusuf hocam hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşleriniz olsun. Aracıma yaptığım eklemelerde yardımın çoktur, çok sevindim hayaline kavuşmana :)  Tekerine taş değmesin, bir de iç fotoları da isteriz :)

@yusuf hocam bu fiyat bandında eminim birçok premium araç vardır. Siz tüm bunları göz ardı edip dirayetli bir şekilde hayallerinizin peşinde koşup R almışsınız. Gerçekten alkışlanası bir hareket :) Allah kaza bela vermesin. E artık profil fotosu için de birşeyler düşünürsünüz.

@yusuf hocam bu fiyat bandında eminim birçok premium araç vardır. Siz tüm bunları göz ardı edip dirayetli bir şekilde hayallerinizin peşinde koşup R almışsınız. Gerçekten alkışlanası bir hareket :) Allah kaza bela vermesin. E artık profil fotosu için de birşeyler düşünürsünüz.
Evet hocam bu fiyat bandında inanılmaz araçları eş geçtim. Herkesin ne diyeceğini de umursamadan kendi hayalime kavuştum. Şu ilk yoğunluk geçsin güzel birşeyler ayarlarız profile :)

hayırlı uğurlu olsun güle güle iyi günlerde kullanın  :) :Allahnazardansaklasın

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin hocam. Bu konuyu sürekli güncellemenizi bekleyecegiz :)  

Kazasız belasız günlerde kunllanın inşallah darısı bize :)

Hayırlı olsun, Maşallah diyelim..
Benimde hayallerimdeki bir araç R. 2014 de 142 bin TL idi ve ben aracımı 65 bine almıştım :) Şimdi param olsa alırmıyım, kesinlikle alırım!.. O paralara Golf alınmaz diyenler olabilir, onlar benim senin gibi bir ''Golf Tutkusu'' değil çünkü.. ;) Tekrar hayırlı olsun, Allah'ım kaza bela göstermesin.. (Hepimize inşallah)...

@yusufHocam hayırlı olsun güle güle kullanın..

Kazasız Belasız..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kazasız belasız günlerde kunllanın inşallah darısı bize :)

Değerli bir insana, Rabbim, gönlündekini hayırlısı ise nasip eder. Bunun da öyle olduğunu düşünüyorum. Güle güle, iyi günlerde, sağlık ve sıhhatle, sevdiklerinizle kullanın Yusuf Hocam.

Jantlar 18 mi 19 mu?

Hayırlı olsun,

Seçiminiz Golf'ün bir tutku olduğunun ispatı.

Geri
Üst Alt