Jump to content
yusuf

R sahibi oldum. Hayalden Öteydi...

Recommended Posts

Arkanızı dönüp koşarak kaçmak gerek böyle ucuz ama her yeri kurcalanmış başına ne geldiği belli olmayan araçlardan.

Bütçeme göre 1.6 Midline Plus arıyorum ucuz olsun denilse bir mantığı var.

İhtiyacın çok ötesinde, zevk için GTI binmek istiyorum ama ucuz olsun fikrinin bir mantığı yok ve sonuç genelde hüsran olur.

yusuf, Ender ve AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: AhmetCakmak
      "Hot hatch" olarak tabir edilen hızlı hatchback'ler, birçoğumuzun fazlasıyla beğendiği otomobiller. CarWow adlı İngiliz otomobil medyası da günümüzün en hızlı hatchback modellerinden 5 adetini ele alarak, bunları bir drag yarışında bir araya getirmiş. Sürüşler çok ciddi yapılmadığı için sonuçlar araçların gerçek performansını göstermemektedir.
      Teknik özelliklere bakacak olursak;
      Volkswagen Golf R ve Audi S3 : 2.0 TSI 4motion dsg 296hp 380nm tork
      Ford Focus RS : 2.3 350hp 474nm tork, 6 ileri manuel şanzıman, 4 çeker, maks hız 265 km/s
      Mercedes AMG A35 : 2.0 302hp 400nm tork, 4 çeker, maks hız 250 km/s
      BMW M140i : 3.0 335hp 499nm tork

• Yazan: yusuf
      Aracı 2 hafta önce dod'dan almıştım. 
      Bazı şikayetler biriktirdim ve servis yolunu tuttum. Şikayetlerimi ekliyorum. Servis faturasını da aynı şekilde ekleyeceğim.

1. Sorun için normal denildi.
      2. Sorun arka balatadan geliyor.
      3. Yağlama yapıldı 
      4. Gevşek parça sıkıldı sorun kalmadı. Ücret alınmadı.
      5. Airbag komple kapak ile ücretsiz değiştirildi. İşçilik de yok.
      6. Biraz daha kötü olursa tekrar gelmem ve bu durumda işlem yapılabileceği söylendi. 
      7. İşlem yapıldı işçilik yok.
      8. Bu da normal denildi.
      9. Arka havalandırma kırıktı. %70 parça ücretini servis karşıladı. Bir de işçilik ödendi. 
      Devamında rot balans ve yamuk jatlar için düzeltme yapıldı.
      Genel olarak çok memnun kaldım. Servis danışmanı Hakan Cankut beye de buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Bu da yeni airbag
    • Yazan: tolgahan96
      S.a arkadaşlar bende 2016 model Leon Fr var 20 bin lira extralı hasta işi yani 16 bin km de yetkili servis bakımlı garantisi devam etmekte  ancak Golf 6 R ile takas etmek istiyorum 4 çekerin verdiği hissiyatı yaşamak istiyorum takas düşünecek arkadaşlar varsa detaylı konuşabiliriz