R sahibi oldum. Hayalden Öteydi...

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Merhaba arkadaşlar.

Bildiğiniz üzere önceden 1.2 Tsi midline plus aracım vardı. Tutum bu araç ile başladı. Devamında satıp bmw 1.16i aldım. Bugün onu da satıp golf e müthiş bir geri dönüş yaptım. 

Aldığım araç 38 bin km de 2016 model 300ps bir Golf R. Araç stock ve stock kalacak. Tabi motor ve yürüyen stock kalacak :)

Opsiyon olarak hız sabitleyici :)  geri görüş, Car play aktif, cam tavan, Pretoria jant bir de alarm var. Bu arada gizli özellikler ilginç şekilde kapalı. Açmak bilin bakalım kime düşecek?

Bu araç benim için hayaldi. Allah'a şükürler olsun bir fırsatım oldu ve ben de seçimimi Golf R'dan yana kullandım. 

Allah isteyen herkese hayalindeki aracı nasip eder inşallah.

Mutluluğumu siz değerli dostlar ile paylaşmak istedim.

Zamanla foto ve video atarım. Soru ve görüşlerinizi konuya yazabilirsiniz.

Saygılar sevgiler... 

BE32D569-0395-461D-AC53-6B93B6A2D5AE.jpeg4CCE0F8B-52CA-4C5F-9703-CD6440950C6B.jpeg81AC14B7-7C35-408B-85C7-E55187C613DA.jpeg82CD5A3E-795F-4E1D-A5F9-5A178D9508A1.jpeg

Bu da yoğun maslak trafiği ile kar yağışı birleşmesinin sonucu :)

Hayırlı uğurlu olsun@yusuf hocam hayalinize kavuşmanıza çok sevindim.Burdan çok güzel görünüyor.cam tavan ve cc de olması ayrıca iyi olmuş.250 bin vardır sanıyorum.Dikkatli kullanın dememe gerek yok heralde.R la rakibiniz yok.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı uğurlu olsun@yusuf hocam hayalinize kavuşmanıza çok sevindim.Burdan çok güzel görünüyor.cam tavan ve cc de olması ayrıca iyi olmuş.250 bin vardır sanıyorum.Dikkatli kullanın dememe gerek yok heralde.R la rakibiniz yok.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok sağolun hocam. Asla rakip gibi bir derdimiz olmadı. Başkalarını geçerek tatmin olacak bir insan değilim. 

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Şahane bir araç, şahane renk ve opsiyon birleşimi olmuş. Kazasız belasız bol zevkli sürüşler :) her golf sahibinin hayallerini süsleyen bir araç diyebilirim :) güle güle kullanın. Deneyimlerinizi foto ve video olarak da bol bol bekliyoruz :)

HayıRlı Olsun Yusuf Hocam. Kazasız belasız güzel günlerde keyifle kullanmanı diliyorum. :'(

Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız binmek dilegiyle herşey golfle güzel yolunuz acık olsun 

Hayırlı uğurlu olsun rabbim kazasız belasız binmeyi nasip eder İnşAllah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@yusuf hocam yakışır sana....hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde binersin inşallah

hayalden ötesi nasiptir hocam kısmetinde varmış :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin 

Hayırlı olsun @yusuf hocam. Yakın zamanda değerlendirmenizi bekliyoruz :)

Geri
Üst Alt