Golf 7 2014 Midline Plus Bluetoooth Eklenebilir Mi ?

tlgdzl4

Yeni Üye
İsim
Tolga
Merhaba yeni almış olduğum Golf 2014 Midline Plus araçlarda Bluetoothla telefona bağlanma özelliği malesef yok bunu servislerde veya başka yerlerde belli bi para karşılığında ekletebiliyormuyuz ?

Ekletemiyorsak bi adaptör yardımıyla telefonumuzu arabaya bağlayabilirmiyiz (aux harici)

(İnternette konuyu araştırdım fakat kesin bi sonuç bulamadım)

Merhaba yeni almış olduğum Golf 2014 Midline Plus araçlarda Bluetoothla telefona bağlanma özelliği malesef yok bunu servislerde veya başka yerlerde belli bi para karşılığında ekletebiliyormuyuz ?

Ekletemiyorsak bi adaptör yardımıyla telefonumuzu arabaya bağlayabilirmiyiz (aux harici)

(İnternette konuyu araştırdım fakat kesin bi sonuç bulamadım)
Golf 7 için olan AliExpresste satilan 6.5 media ile cozebilirisniz

@forjust1day Anker Roav Bluetooth adaptör + Aux kablo + Sigorta kutusundan çakmak sigortasından paralel hat için adaptör ile bir çözüm buldum. 200-300 TL cıvarı maliyeti oldu.

Telefon ve müzik ses kalitesi oldukça iyi.

Ya da diğer arkadaşların dediği gibi medya ünitesini değiştirmeniz gerekiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aradaki kabloyu AliExpress SKW firmasında yaptırdım. 20 cm istedim o şekilde yaptılar.  Roav Bluetooth adaptör şu an Türkiye de yok Almanya dan getirttim bir tanıdığıma. Cızırtı sorunu yok iyi.

Enerjiyi sigorta kutusuna hat çekerek çakmak sigortasından aldım.

FC907C0E-C161-48AB-B240-2E147042F934.jpeg

@calik Çok hoş ve maliyeti az bir çözüm bulmuşsunuz tebrikler.

İlerki Zamanlarda ya mediayı değiştireceğim yada böyle birşey deneyebilirim .

Teşekkürler

300 tl civarında aliexpresste medya cihazları var. hem aracın görüntüsü değişir hem orijinal bluetooth olur. ayrıca usb girişi ve mirrorlink özelliği de sağlamış olursunuz. hem bu cihazlara geri görüş kamerası da bağlanabiliyor.

Çin'deki medya cihazları orjinal cihazlar. 6.5 var play özellikle ya da sadece Bluetooth özellikli alabilirsiniz
Ben ses kalitesinden endişe etmiştim seninle ve @fcc ile  konuştuktan sonra. Ancak Ender elektronikte takılan veya sizin söylediğiniz 6.5 cihazlar orijinal olduğuna iyi kötü ikna oldum. Sanırım onlarda ses kalitesi orijinali ile aynıdır. Radyodaki istasyon bilgilerinin çıkmaması ve ön göstergede müzik bilgilerinin çıkmamasını dert etmeyenler için media cihazı ideal çözüm gibi duruyor.

2015 golf comfortline sürüş konfor ve ışık paketinde bluetoth varmıdır yokmudur arkadaşlar

eğer 2015 temmuz sonrası üretimi ise vardır

Midlineplus araca hangi cihazi takmamiz gerekli comfortline daki gibi bluetooth calismasi icin acaba ?

Geri
Üst Alt