Golf 7 R hikayesi-1(fotolar)

dtvolkan dedi:
Birsey dikkatimi cekti bu R in 4 kapisidami varmis hem 4 kapi hemde beyaz cok dumur yavasatacak bu arac R amblemleri sokup bluemotion yapistirin veya tdi baya dalga gecersiniz :D
erkan bey sizin araç 122bg demi tdi sizin aracınız kadar iyi yürüyor bilginiz olsun
Volkan bey sizin aracinizin yazilim li oldugunu 140 lik ile kafa kafa gidip yaristiginizi biliyorum ama siz sanirim yanlis anladiniz benim ne demek istedigimi
erkancım  sıkıntı yok ben anladım seni: )  golf ün her türlüsü yürür  tdi tsi 1.2si R si
Golfun ic dizayni yeter zaten motor ondan sonra geliyor bence, ama R a tdi yazip M3 vs gecmek sonraki isiklarda cami acip gulumsemekte fena olmaz hani :D

@erkanwrc

300bg ile hangi m3 ü geçiyorsun diye sorarlar adama  :D

2000 modelden itibaren  E46 M3 'ler 343bg E90 serisini hiç saymıyorum  8D

DrMobile dedi:
@erkanwrc

Stock R ile M3 geçmek biraz hayal olur ama R motoru yüklenmeye çok uygun bi alt yapısı var biraz oynama ile evlere şenlik olur :) ))

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DrMobile dedi:
@erkanwrc

Suanki guncel m3 le R arasinda 1sn bile yok 0-100 de neden gecilemesinki piyasadaki yorgun yipranmis M3 ler de cabasi. o 300 beygir ustu arkadan itis bir arabayi hicbir guc kaybi yasatmadan yoldan cikarmadan spin atmadan zapdetmek her baba yigidin harci degil.R in 4 ceker ve hafiflik avantajlari var.

@erkanwrc

Stock R ile M3 geçmek biraz hayal olur ama R motoru yüklenmeye çok uygun bi alt yapısı var biraz oynama ile evlere şenlik olur :) ))

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bugun sabah sarıyerde golf r gordum beyaz bu siteye takılıyormu o arkadas çift u led den bana goz kırptıda  :mad:

MaaşAllah... Dertsiz sürüşler...

@burakca  Teşekkürler...

@bacey        Teşekkürler...

Bu arada benim R'da hız sabitleyici yok X( ...Güleyim mi? Ağlayayım mı?

Vw sitesine baktım GTI ve R larda donanım listesine,orada da yazmıyor...

Dedim aynı motoru kullanan leon cupra 280'e bakayım seat sitesinden onda var...

@Umut

sinyal kolunuzdaki p< yazan fonksiyon ne acaba?

Umut dedi:
@burakca  Teşekkürler...

@bacey        Teşekkürler...

Bu arada benim R'da hız sabitleyici yok X( ...Güleyim mi? Ağlayayım mı?

Vw sitesine baktım GTI ve R larda donanım listesine,orada da yazmıyor...

Dedim aynı motoru kullanan leon cupra 280'e bakayım seat sitesinden onda var...
Çok saçma olmuş gerçekten ama sadece direksiyon kumandasını değişip vagcomla açtırıp kullanabilirsiniz.

@maniax

Kullanım klavuzundaki bilgi bu (mayıs 2015 basım)

@ahmet3976    Google den baktımda birkaç videoya var...Türkiye için, fabrika hız sabitleyici olmazsa çok uygun fiyata veririz demiş herhalde :D ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Umut

:D hocam ya sizinki R ya Aklımda sürekli nasıl farklı bisey var acaba diye dusunceler var. ne yone hareket yapınca o ise yariyo ki? Selektor kendimize çekince, uzunlar itince, sinyal malum

maniax dedi:
@Umut

ne yone hareket yapınca o ise yariyo ki? Selektor kendimize çekince, uzunlar itince, sinyal malum
Araçtan inerken sinyali hangi tarafta bırakırsanız oranın ön ve arka park lambaları yanık kalıyor.

Yolun sağına parkettiyseniz ve sol sinyali açık bıraktıysanız soldaki park lambaları yanık kalıyor. Geceleri aracın daha iyi farkedilmesini sağlıyor. Umarım yanlış anlayıp yanlış bir cevap vermemişimdir :)

@MSE

yok hocam. gayet de aradığım cevap buydu. :)

gece mesela park ettik büfeden bisey alacaz. kontağı kapatıp anahtari aldık çıktık. farlarin tümünün yanik kalma yöntemi var mi?

en azından U-led ya da parklarla beraber arkaların vs?

maniax dedi:
@MSE

yok hocam. gayet de aradığım cevap buydu. :)

gece mesela park ettik büfeden bisey alacaz. kontağı kapatıp anahtari aldık çıktık. farlarin tümünün yanik kalma yöntemi var mi?

en azından U-led ya da parklarla beraber arkaların vs?
Fallow me home özelliği olan araçlarda kontağı kapattıktan sonra sinyal kolunu sellektör yapar gibi bir kez çekip bırakın.

Sesli olarak bir uyarı gelecek ardından gösterge grubunda bir uyarı görülecek.

Ayarladığınız süre boyunca uzun huzmeli farlar yanık kalacaktır.

Bunun haricinde yanmasını istediğiniz far ve stoplar için VAG kodlaması  yapılabilir.

Geri
Üst Alt