Golf 7 R hikayesi-1(fotolar)

erkanwrc dedi:
Birsey dikkatimi cekti bu R in 4 kapisidami varmis hem 4 kapi hemde beyaz cok dumur yavasatacak bu arac R amblemleri sokup bluemotion yapistirin veya tdi baya dalga gecersiniz :D
Muhabbetler içinde o da konuşuldu ama insanların neredeyse tamamı da R logolarının sökülmesini anlamsız buldu...

Çevremdeki insanların ilk dediği o paraya mersedes,bmw alınırdı... s=s20

Umut dedi:
Birsey dikkatimi cekti bu R in 4 kapisidami varmis hem 4 kapi hemde beyaz cok dumur yavasatacak bu arac R amblemleri sokup bluemotion yapistirin veya tdi baya dalga gecersiniz :D
Muhabbetler içinde o da konuşuldu ama insanların neredeyse tamamı da R logolarının sökülmesini anlamsız buldu...

Evet kim gorse modifiye golf diyecekler daha da oteye gitmicek ama zaten siz o konulari asmasaniz kalkipta R almazdiniz siz direksiyona gectiginizde aldiginiz zevk bambaska zaten neye binersen bin disi baskasina onemli olan ici surucu kismi zaten o yuzden golf almadikmi hepimiz :)bir arkadasim almanyada 3.0 quatro audimiydi motoru tam hatirlayamadim arkaya fosforlu yesil tdi yazdirmis isiklarda sormus bu ne diye milletle dalga gecmek icin demis adam :)

Umut dedi:
Merhabalar,fotolarla başlayayım dedim,1.bölüme sadece foto ekleyeceğim...2. bölümden itibaren hikaye başlıyor...
Maşallah Umut Hocam;

Allah sevdiklerinizle kullanmayı nasip etsin.

Fotoğraflar gerçekten güzel olmuş.

Ellerinize sağlık.

Sizden video bekliyoruz en uygun zamanınızda...

Hayırlı olsun tekrardan

Rüya gibi...

Umut dedi:
@Umut

hocam ekranla ilgili probleminiz yok sanırım? R'ı bu şekilde yollayamayız deyip hatasız yollamış olabilirler  :D
Ekran 5.8 herhalde ST öyle dedi cetveli alıp ölçmedim ama yarın ölçeyim... :D

Emin olun ıvır zıvırdan daha ekrana sıra gelmedi hiç bir ayar yapmadım daha...
Değerli Umut Hocam;

Açık ve net ekran 6.5 inch composition Media.

Umut dedi:

İşte R böyle bir şey.

Kuzu postundaki kurt...

İsteseniz logosuz sipariş verebilirdiniz.

O paraya Mercedes BMW Audi, alabilirdiniz.

Ama almadınız..

Ağırbaşlı bir aile hatchback'i görünümünde fakat aynı zamanda kaptun altında canavar barındıran araç almayı tercih etmenizi ancak sizinle benzer düşünenler anlayabilir, hak verebilir ve hatta saygı duyabilir.

Çok görmemeli genel çoğunluk böyle düşünüyor.

Onlar binsinler gösterişli parıltılı markalı arabalarına..

Sizin ve bizim gibi düşünenlerin ihtiyacı yok böyle gösterişe.

@Orhan Hoca  Kadran selamlama R da standart...

@silvershadow  Teşekkürler...R'a olan sevdam,evdekiler tarafından kıskanılmaya başlandı,evden atacaklar :D ...

Video konusunda,güzel düşüncelerim var :) ..Ama rodaj faktörünü bi atlatalım hele...

Sabah metre ile ölçecem ekranı 8D ...

Bir de dikkatimi bişey çekti,bende vites kolu önündeki 4 motion yazısındaki 4 rakamı kırmızı,2014 lerde siyah...Hazirandan itibaren üretilenlerde ekran 6.5 öncekilerde 5.8    4 yazısı kırmızı ise beygir de 280 değil 300hp olarak çıkmış olabilir,beygirleri saymam lazım 8D   ...Başka ne fark var youtube den bi bakayim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah. Ben bile gurur duyuyorum aracınızla. İlk çıktığında Alman forumlarından takip eder fotoğraf paylaşırdık, şimdi kendi forumumuzda bir R sahibi var ve fotoğraf paylaşıyor. Ne mutlu size. Güzel günlerde kazasız belasız.

Salı günü Adana'da olacağım. Canavarı nerede saklıyorsunuz acaba :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

erkanwrc dedi:
erkan bey sizin araç 122bg demi tdi sizin aracınız kadar iyi yürüyor bilginiz olsun

dtvolkan dedi:
erkan bey sizin araç 122bg demi tdi sizin aracınız kadar iyi yürüyor bilginiz olsun
Volkan bey sizin aracinizin yazilim li oldugunu 140 lik ile kafa kafa gidip yaristiginizi biliyorum ama siz sanirim yanlis anladiniz benim ne demek istedigimi

@umut süper maşallah evlat gibi sevilir bu öyle bakalaldım, göstergelere bittim zaten iç detaylar müthiş..

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Negatiwe  Teşekkürler...

@MSE    Önümüzdeki haftalarda, hafta içi Adana dışında olacağım(git-gel)...Ama hafta sonları muhtemelen Adana dayım...Forum üzerinden haberleşip,tabiki görüşebiliriz(bu tüm golf sevdalısı kardeşlerim için geçerlidir)...

@dtvolkan  Teşekkürler...

@caparzoni  Teşekkürler...

erkanwrc dedi:
Volkan bey sizin aracinizin yazilim li oldugunu 140 lik ile kafa kafa gidip yaristiginizi biliyorum ama siz sanirim yanlis anladiniz benim ne demek istedigimi
erkancım  sıkıntı yok ben anladım seni: )  golf ün her türlüsü yürür  tdi tsi 1.2si R si

Güle güle binin golf tutkusu R'da başka olur  :'(

Geri
Üst Alt