VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

@yusuf

çok teşekkür ederim. yarın hemen deneyeceğim. Yaşadığım yerde maalesef yollar çok kötü bu yüzden araç ikinci vitesi zor görüyor ve küçük bir şehir olduğu için mesafeler çok kısa bu yüzden kemer takmak pek içimden gelmiyor. Kilitte aparat kullanıyordum o da rahatsız ettiği için kemer uyarısını kapattım. İlginiz için hepinize teşekkür ederim.
Hocam bizim trabzonda çok kazaya şahit oldum. Çoğu da köyde kemer mı takılır diyip kemer takmıyordu. Sonuçları siz düşünün. Alışkanlık olunca takmayınca rahatsız olacaksınız. Tabi karar sizin kararınız ;)

arkadaşlar kumandadan camları açma kapama özelliği çalışmıyor, çalışırken çalışmaz oldu tekrar nasıl ayarlayabilirim?

Sayin uyeler scirocco icin amerkan park kodlamasi mevcut mu bu konuda bilginiz varmi Modulsuz nasil bir yol izlemeliyiz

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşlar kumandadan camları açma kapama özelliği çalışmıyor, çalışırken çalışmaz oldu tekrar nasıl ayarlayabilirim?
Camlarınızdan birinin tek dokunuşla açma kapanma ayarı bozulmuş olabilir. Hepsini tek tek kontrol edin. Ayarı bozulmuş olan camı kapatın ve kapalıyken düğmesine 4-5 saniye basılı tutun. Normale döndüğü Zaman kumandadan açma kapama da düzelecektir.

Sayin uyeler scirocco icin amerkan park kodlamasi mevcut mu bu konuda bilginiz varmi Modulsuz nasil bir yol izlemeliyiz SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Var tabiki hocam. Central Electronic > Coding > Long Coding > Byte 7 de görebilirsiniz.

Sadece 2009 model rocco'da var ama amerikan park :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Var tabiki hocam. Central Electronic > Coding > Long Coding > Byte 7 de görebilirsiniz.
26af395adaa3a4dc805ca68961156c8a.jpg

Burdan hangisi direk amerikan park yok sanirsaman

Note5 Gold cihazimdan gönderildi

Burdan hangisi direk amerikan park yok sanirsaman

Note5 Gold cihazimdan gönderildi
evet hocam burada görünmüyor. Diğer byteların fotoğrafını atabilirseniz yardımcı olmaya çalışayım. 

@Gökhan Bilgin biliyorsun da niye yazmıyorsun Gökhan :)   niye sadece 2009'larda var biraz bahseder misin :)  

Aynadaki sinyaller kodlamayla açılmış ilk defa gördüm duydum hep açılmaz deniliyordu nasıl oldu acaba 

Adsız.jpg

Geri
Üst Alt